آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۶۷۳۲
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۱
در سایه نبود نظارت کافی بلیط‌های هواپیماها برخی‌ها به دنبال مقاصد شخصی خود هستند تا جایی که بلیط ها قیمت‌های سرسام‌آوری را به خود گرفته است.

به گزارش فیدوس: در سایه نبود نظارت کافی بلیط‌های هواپیماها برخی‌ها به دنبال مقاصد شخصی خود هستند تا جایی که بلیط ها قیمت‌های سرسام‌آوری را به خود گرفته است.
 تابستان و سفر به هم گره خورده‌اند و مردم به ویژه ساکنین مناطق گرمسیر این فصل را برای تفریح و سفر انتخاب می‌کنند اما برخی‌ها از این طریق دنبال مقاصد شخصی خود هستند.

برخی افراد سودجو به محض مشاهده استقبال مردم به دنبال غنیمت شمردن فرصت و بهره‌برداری شخصی می‌افتند که حمل و نقل هوایی از این سودجویی محروم نبوده و مشاهده می‌کنیم بلیط‌های هواپیماها قیمت‌های سرسام‌آوری را به خود گرفته است.

این در صورتی است که از جمله راه‌های جابجایی میان پایتخت اقتصادی کشور با پایتخت و مرکز آن راه‌های هوایی و به وسیله هواپیما است که این مساله بنا به سرعت و عدم سختی‌های مسیر همواره مورد استقبال مردم قرار گرفته است اما اخیرا با دستور استاندار خوزستان و پیگیری معاونت اقتصادی استانداری نظارت‌ها نیز افزایش پیدا کرده است اما بازهم شاهد قیمت‌های سرسام‌آور هستیم.

منبع:مشرق
برچسب ها: بلیت هواپیما ، فیدوس
Histats.com START (standard) Histats.com END