آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۶۶۹۵
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۸
معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان گفت: امیدوار هستیم با توجه به قول های داده شده در مرکز، شاهد توجه ویژه ای به خوزستان در خصوص برطرف کردن مشکلات بهداشتی باشیم.
به گزارش فیدوس: علی‌حسین حسین‌زاده عصر سه شنبه در جلسه شورای سلامت خوزستان که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار کرد: باید در خصوص مشکلات کشتارگاه بهبهان جلسه ای با پیگیری رئیس سازمان جهادکشاورزی خوزستان و حضور استاندار و مدیران مربوطه در این شهرستان برگزار کرد تا پس از گذشت ۱۰ سال شاهد اتخاذ تصمیم ویژه ای در خصوص این کشتارگاه باشیم.

وی افزود: برخی مشکلات مطرح شده در خصوص مسائل بهداشتی شهرستان بهبهان، باید در حوزه فرمانداری این شهرستان مورد پیگیری قرار گیرد از این رو تقاضا می شود در جلسات شورای سلامت که قرار است مشکلات شهرستان ها مطرح شوند، فرمانداران و شهرداران این شهرستان ها نیز به جلسه دعوت شوند.

حسین‌زاده با بیان اینکه باید اعتبارات ویژه ای برای حوزه آموزش های بهداشتی در نظر گرفت تا اقدامات مد نظر به نتیجه برسند، بیان کرد: چندی پیش شاهد حضور معاون دکتر نوبخت در استان خوزستان بودیم که طی جلسه ای ۵ کمیته برای مسائل استان طراحی و تشکیل شد.

 معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان با بیان اینکه یکی از کمیته ها به مشکلات دانشگاه های علوم پزشکی خوزستان مرتبط می شد، گفت: مصوبات این کمیته ها در حال نهایی شدن است و امیدوار هستیم با توجه به قول هایی که در مرکز داده شده، شاهد توجه ویژه ای به خوزستان در خصوص برطرف کردن مشکلات بهداشتی باشیم.
Histats.com START (standard) Histats.com END