آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۶۶۵۷
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۸
نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان سازمان آب و برق استان خوزستان ضمن عمل به وعده خود، آب را تا پایان هفته آینده به روستاهای آبادان برسانند.
 به گزارش فیدوس: نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان سازمان آب و برق استان خوزستان ضمن عمل به وعده خود، آب را تا پایان هفته آینده به روستاهای آبادان برسانند.

عامر کعبی با اشاره به وعده مسئولان مبنی بر اتمام کار آبرسانی به روستاها تا ۱۵ مرداد افزود: با پیگیری های انجام شده مشکلاتی همچون معارضان مسیر خط انتقال آب و پیمانکار طرح، رفع شده و کار با سرعت بیشتر در حال اجرا است.

وی اظهار کرد: از آنجایی که تصفیه خانه شهید کشتکار باید به تصفیه خانه ثامن الائمه متصل شود، لوله گذاری به اتمام رسیده و اتصالات مسیر نیز خریداری و در اختیار متولیان اجرای طرح مذکور قرار گرفته است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: امید می رود تا مسئولان سازمان آب و برق استان خوزستان به وعده خود در رساندن آب به روستاهای آبادان تا پایان هفته آینده عمل کنند.

کعبی افزود: در حال حاضر میزان ای. سی آب، پشت سد مارد و رودخانه کارون ۶ هزار میکروموس است که پیش بینی می شود با انتقال آب تا سه روز آینده زمین های کشاورزی از آب شیرین برخوردار شوند.
منبع: مهر
Histats.com START (standard) Histats.com END