آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۶۵۰۲
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۳
سید غدیر رمضانی گفت: شب گذشته تیم های قایقرانی اداره بندر و دریانوردی آبادان و خرمشهر با کسب یک مدال طلا، یک نقره و یک برنز و همچنین کسب سه عنوان چهارم، پنجم و ششم وارد فرودگاه آیت الله جمی آبادان شدند.
به گزارش فیدوس: سید غدیر رمضانی رئیس هیات قایقرانی منطقه آزاد اروند علت حضورش در فرودگاه آبادان را استقبال و تقدیر از عباس شیخی سرپرست تیم اعزامی به اردوی نوشهر و قهرمانان قایق رانی آبادان اعلام و اظهار کرد: سازمان بنادر و دریانوردی هر ساله یک سری مسابقات قایقرانی  کشوری در رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در حوزه های آقایان و بانوان برگزار می کند تا ضمن افزایش توانمندی های جسمانی، بازوی محرکی برای تیم ملی قایقرانی باشد.

 وی گفت: با توجه به شکل گیری دیر هنگام هیات قایقرانی منطقه آزاد اروند و کمبود وسایل، تجهیزات و زمان انتقال مسائل فنی و تخصصی، اما آمادگی بالای ورزشکارانمان در تست رکورد گیری، ما را امیدوار به حضور در این مسابقات کرد.

رمضانی با اشاره به تلاش موفقیت آمیز نوجوانان و جوانان قایقران منطقه آزاد اروند در مسابقات قایقرانی کشور به میزبانی  شهرستان نوشهر افزود: درخشش نوجوانان قایقران ما را در کسب عناوین بهتر در مسابقات بزرگسالان که در اول تا‌ سوم  شهریور ماه برگزار می شود، امیدوار کرد.

رئیس هیات قایقرانی منطقه آزاد اروند با یادآوری ثبت رکورد ملی در تمرینات بانوان منطقه آزاد اروند، تصریح کرد: اگر اتفاق خاصی برای بانوان ورزشگار ما بوجود نیاید بی شک بانوان ما در روز ۱۲ تا ۱۳ شهریور ماه در ادامه همین مسابقات در شهرستان مشهد شگفتی ساز خواهند شد.

رمضانی با تقدیر از حرکت ارزنده مدیرکل ورزش و جوانان منطقه آزاد اروند در خصوص حمایت در افتتاح اولین اسکله قایقرانی منطقه آزاد اروند در چند روز گذشته، تصریح کرد: پیمان ادیبی مدیرکل ورزش و جوانان منطقه آزاد اروند به پاس قدردانی از قهرمانان نوجوان قایقران و حمایت از ادامه موفقیت های تیم های قایقرانی آبادان و خرمشهر ده عدد پاروی وینک کایاک و ده عدد پاروی مستر کانوپلو به ورزشکاران اعزامی تخصیص داد.

لازم به ذکر است که ساخت و راه اندازی اسکله ورزش های آبی تفریحی از جمله جت اسکی و جت بوت در دریاچه تفریحی لاله های اروند با حمایت اداره کل ورزش و جوانان منطقه آزاد اروند، هیات انجمن های ورزشی اروند و شهرستان آبادان گام بزرگی در ایجاد زیرساخت های لازم برای حمایت از ورزش های آبی در سطح منطقه ارزیابی می شود.

این اسکله با سرمایه گذاری بخش خصوصی  و هیات انجمن های ورزشی و انجمن جت اسکی و جت بوت با نصب اسکله‌های پهلوگیری شناورهای تفریحی آماده بهره برداری شده است.

احداث اسکله‌های آبی تفریحی به عنوان یکی مهمترین زیرساخت گردشگری آبی در منطقه آزاد اروند مطرح است که با امکان پهلوگیری جت اسکی و قایق های تفریحی ورزشی در این اسکله، گام مهمی در راستای ایجاد و توسعه ورزش های آبی، گردشگری آبی و ایجاد تفریحات سالم و روحیه نشاط برای اقشار مختلف منطقه بویژه جوانان در این بخش از صنعت گردشگری ورزشی برداشته می‌شود.
منبع: برنا
Histats.com START (standard) Histats.com END