آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۶۲۴۷
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۴
چرایی تعلل استاندار خوزستان در معرفی فرماندار جدید
یکی از اتفاقاتی که پس از تغییر فرماندار آبادان صورت گرفت، عدم معرفی سرپرست فرمانداری توسط استاندار خوزستان بود. تعلل استاندار خوزستان در معرفی سرپرست فرمانداری آبادان با توجه به انتخابات پیش رو، حساسیت برانگیز شده و وی باید برای جلوگیری از هرگونه شایعه مقتدرانه‌تر عمل کند.
به گزارش فیدوس: تعلل استاندار خوزستان در معرفی سرپرست فرمانداری آبادان با توجه به انتخابات پیش رو، حساسیت برانگیز شده و وی باید برای جلوگیری از هرگونه شایعه مقتدرانه‌تر عمل کند.

 آبادان یکی از شهرهای مهم استان خوزستان است که همواره در کانون توجهات قرار دارد.

روز دوشنبه پانزدهم مردادماه، عزیزاله شهبازی فرمانداری ویژه آبادان به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز منصوب شد.

یکی از اتفاقاتی که پس از تغییر فرماندار آبادان صورت گرفت، عدم معرفی سرپرست فرمانداری توسط استاندار خوزستان بود.

در حال حاضر معاون سیاسی و معاون عمرانی فرماندار سابق آبادان در حال انجام امورات مربوط به فرمانداری این شهر هستند که بسیار ناباورانه است.

وقتی فرماندار یک شهر تودیع و یا به محل جدیدی منتقل می‌شود، استاندار آن استان موظف به معرفی فوری سرپرست است و اتفاقی که طی روزهای گذشته رخ داد عملا فرمانداری ویژه آبادان را وارد کُما کرده است.

عدم انتخاب فوری سرپرست فرمانداری توسط استاندار خوزستان سبب می‌شود تا عده‌ای اقدام به معرفی گزینه کنند.

به طور حتم تعلل استاندار خوزستان در معرفی سرپرست فرمانداری با توجه به انتخابات پیش رو، حساسیت برانگیز شده و وی باید برای جلوگیری از هرگونه شایعه، عملکردی مقتدرانه از خود نشان دهد.
منبع: ایلنا
Histats.com START (standard) Histats.com END