آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۶۰۳۸
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۲
فرماندار هویزه با اشاره به تداوم آتش‌سوزی بخش عراقی تالاب هورالعظیم گفت: هر یک از کانون‌های آتش‌سوزی در بخش عراقی تالاب هورالعظیم را که خاموش می‌کنیم، کانون‌های آتش دیگری فعال می‌شوند و در سه چهار روز گذشته 10 تا 11 کانون دیگر در بخش عراقی هور دچار حریق شده‌اند.

به گزارش فیدوس: فرماندار هویزه با اشاره به تداوم آتش‌سوزی بخش عراقی تالاب هورالعظیم گفت: هر یک از کانون‌های آتش‌سوزی در بخش عراقی تالاب هورالعظیم را که خاموش می‌کنیم، کانون‌های آتش دیگری فعال می‌شوند و در سه چهار روز گذشته 10 تا 11 کانون دیگر در بخش عراقی هور دچار حریق شده‌اند.

ناظم ثبوتی با اشاره به ادامه انتشار دود در هویزه در پی آتش‌سوزی بخش عراقی تالاب هورالعظیم اظهار کرد:  دودی که امروز در هویزه منتشر شده هر چند به غلظت هفته گذشته که یک روز ادارات و بانک‌ها را تعطیل کرد، نبود ولی با این وجود انتشار دود ادامه دارد.  

وی افزود: هر یک از کانون‌های آتش‌سوزی در بخش عراقی تالاب هورالعظیم را که خاموش می‌کنیم، کانون‌های آتش دیگری فعال می‌شوند و در سه چهار روز گذشته 10 تا 11 کانون دیگر در بخش عراقی هور دچار حریق شده‌اند.

فرماندار هویزه تصریح کرد: عملیات اطفای حریق توسط بالگردهای آب‌پاش در حال انجام است اما همچنان انتشار دود در شهرستان هویزه وجود دارد.

ثبوتی با بیان اینکه اصلی‌ترین راهکار جهت مهار آتش، رهاسازی آب در بخش عراقی تالاب هورالعظیم است، گفت: رهاسازی آب باید یا توسط عراق و یا توسط ایران انجام شود. با توجه به مشکلاتی که در  کشور عراق وجود دارد، آنها تعهدی در این زمینه ندارند و با این شرایط باید از سمت ایران به بخش عراقی تالاب هورالعظیم آب رهاسازی شود.

وی اظهار کرد: موضوع رهاسازی آب از سوی ایران در بخش عراقی تالاب هورالعظیم در حال بررسی است.
"فیدوس" نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمیکند
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمایید
نام:
ایمیل:
* نظر:
Histats.com START (standard) Histats.com END