آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۵۹۰۷
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵
پیام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند به مناسبت روز خبرنگار؛
اسمعیل زمانی گفت: در جامعه کنونی ما بیش از هر زمان دیگری دریافت اطلاعات درست، واقعی، دور از حواشی و وفادار به موازین حرفه ای ارتباطات اجتماعی و اطلاع رسانی احساس می شود.
به گزارش فیدوس: اسمعیل زمانی مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد اروند در پیامی روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و خبر تبریک گفت.

وی در این پیام اظهار کرد: ۱۷ مرداد ماه بهانه ای برای تقدیر از تلاش های ارزنده خبرنگاران، اصحاب رسانه و همچنین گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار شهید محمود صارمی است؛ که صادقانه و دلسوزانه در این راه جانش را فدا کرد.

زمانی گفت: امروزه در جامعه کنونی ما بیش از هر زمان دیگری دریافت اطلاعات درست، واقعی، دور از حواشی و وفادار به موازین حرفه ای ارتباطات اجتماعی و اطلاع رسانی احساس می شود؛ که این وظیفه ی صاحبان عرصه اندیشه و قلم را سنگین تر می کند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند عنوان کرد: منطقه آزاد اروند مفتخر است که با داشتن صدا و سیما، چندین نشریه محلی، حضور خبرگزاری ها، سایت ها و پایگا ه های خبری در آبادان و خرمشهر رکوردار بیشترین میزان رسانه در بین مناطق آزاد است که گردش سریع و روان اطلاعات را ممکن می سازد.

رئیس هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد اروند اضافه کرد: اصحاب رسانه به عنوان بازوان سازنده سازمان منطقه آزاد اروند، ترسیم کننده اتفاقات مهمی در سالیان اخیر بوده اند و نقد آنان راه گشای این سازمان در عبور از گردنه های سخت می باشد.

وی در پایان افزود: اینجانب با پاسداشت تلاش اهل قلم در تمامی عرصه ها، روز خبرنگار را تبریک گفته و برای اصحاب رسانه بهترین ها را از خدای بزرگ آرزو می کنم.
Histats.com START (standard) Histats.com END