آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۵۸۹۷
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۳
مدتی پیش گزارشی با عنوان «ورود ساز ممنوع» درباره‌ تابلوهایی که ورود ساز و‌آلات موسیقی را در کنار سگ و قلیان به پارک‌ها ممنوع کرده بود، روی خروجی خبرگزاری‌ها قرار گرفت و در ادامه واکنش‌های انتقادی برخی مسوولان و هنرمندان موسیقی را به همراه داشت.
 به گزارش فیدوس: مدتی پیش گزارشی با عنوان «ورود ساز ممنوع» درباره‌ تابلوهایی که ورود ساز و‌آلات موسیقی را در کنار سگ و قلیان به پارک‌ها ممنوع کرده بود، روی خروجی خبرگزاری‌ها قرار گرفت و در ادامه واکنش‌های انتقادی برخی مسوولان و هنرمندان موسیقی را به همراه داشت.
چند روز بعد از انتشار این گزارش، عبارت «آلات موسیقی» از همان تابلویی که پیش‌تر عکسش منتشر شده بود، به وسیله‌ رنگ سبز پس‌زمینه پوشیده و به دقت حذف شد. این در حالی است که تابلوهای دیگر حاوی همین پیام در ورودی‌های دیگر پارک همچنان دست نخورده باقی مانده است و این شائبه را ایجاد می‌کند که ممکن است این حرکت خودجوش و توسط مردم انجام شده باشد. از جمله هنرمندانی که به این تابلو واکنش نشان داده بودند می‌توان به حمیدرضا اردلان، آهنگساز، حسن ریاحی آهنگساز و سازنده سرود ملی ایران و حمیدرضا نوربخش‌ خواننده اشاره کرد.
Histats.com START (standard) Histats.com END