آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۵۸۸۲
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۷
دکتر سیدزین العابدین موسوی، دستیار ویژه استاندار درامورحقوقی ومجلس در پیامی به مناسبت بزرگداشت روز خبرنگار اظهار کرد: این روز را به همه خبرنگاران شریف که در اعتلابخشی فرهنگ پربار دینی، صیانت از ارزش های انقلاب و پایبندی به مولف های اطلاع رسانی با نگرش دقیق و بینش عمیق فعالیت می نمایند این روز را صمیمانه تبریک عرض می نمایم
 به گزارش فیدوس؛ دکتر سید زین العابدین موسوی در پیامی به مناسبت  بزرگداشت روز خبرنگار اظهار کرد: این روز را به همه خبرنگاران شریف که در اعتلابخشی فرهنگ پربار دینی، صیانت از ارزش های انقلاب و پایبندی به مولف های اطلاع رسانی با نگرش دقیق و بینش عمیق فعالیت می نمایند این روز را صمیمانه تبریک عرض می نمایم.

متن پیام به شرح زیر است:

 بِسْمِ اَللّٰهِ اَلرَّحْمٰنِ اَلرَّحِيمِ

"ن وَ اَلْقَلَمِ وَ مٰا يَسْطُرُونَ"


نامگذاری 17 مرداد به عنوان روز خبرنگار یادآور بزرگداشت خبرنگار آزاده و شهید، محمود صارمی و نکوداشت مقام و منزلت خبرنگار فرصتی برای قدرشناسی از خدمات موثر و تلاش های بی وقفه جامعه خبرنگاران کوشا و مسئولیت پذیر است.

بدون تردید انتقال آگاهانه و صحیح اخبار از سوی خبرنگاران به افکار عمومی، توان درک و تحلیل اقشار مختلف جامعه را ارتقا می بخشد، از این رو حفظ حرمت قلم و رعایت حریم حرفه شریف خبرنگاری در جامعه باید از اعتبار و منزلت مضاعفی برخوردار گردد.

خبرنگاران پرتلاش و فداکار در مسیر ایفای وظایف قانونی در حیطه اطلاع رسانی همواره با تعهد و بصیرت بر مدار انصاف و اخلاق حرکت نموده و راه شکوفایی دانش و توسعه پایدار کشور را فراهم می سازند.

امروز میهن اسلامی مان شاهد رشد چشمگیر و شتابان شاخص های علمی و پژوهشی و در آستانه جهش علمی قرار گرفته و شایسته است تا این تحولات مهم و پیشرفت های چشمگیر علمی و پژوهشی به افکار عمومی عرضه شود.

از درگاه خداوند متعال برای همه خبرنگاران شریف که در اعتلابخشی فرهنگ پربار دینی، صیانت از ارزش های انقلاب و پایبندی به مولف های اطلاع رسانی با نگرش دقیق و بینش عمیق فعالیت می نمایند این روز را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات مستمر و تداوم خدمات صادقانه مسئلت می نمایم.

سیدزین العابدین موسوی
دستیار ویژه استاندار درامورحقوقی ومجلس
"فیدوس" نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمیکند
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمایید
نام:
ایمیل:
* نظر:
Histats.com START (standard) Histats.com END