آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۵۸۸۲
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۷
دکتر سیدزین العابدین موسوی، دستیار ویژه استاندار درامورحقوقی ومجلس در پیامی به مناسبت بزرگداشت روز خبرنگار اظهار کرد: این روز را به همه خبرنگاران شریف که در اعتلابخشی فرهنگ پربار دینی، صیانت از ارزش های انقلاب و پایبندی به مولف های اطلاع رسانی با نگرش دقیق و بینش عمیق فعالیت می نمایند این روز را صمیمانه تبریک عرض می نمایم
 به گزارش فیدوس؛ دکتر سید زین العابدین موسوی در پیامی به مناسبت  بزرگداشت روز خبرنگار اظهار کرد: این روز را به همه خبرنگاران شریف که در اعتلابخشی فرهنگ پربار دینی، صیانت از ارزش های انقلاب و پایبندی به مولف های اطلاع رسانی با نگرش دقیق و بینش عمیق فعالیت می نمایند این روز را صمیمانه تبریک عرض می نمایم.

متن پیام به شرح زیر است:

 بِسْمِ اَللّٰهِ اَلرَّحْمٰنِ اَلرَّحِيمِ

"ن وَ اَلْقَلَمِ وَ مٰا يَسْطُرُونَ"


نامگذاری 17 مرداد به عنوان روز خبرنگار یادآور بزرگداشت خبرنگار آزاده و شهید، محمود صارمی و نکوداشت مقام و منزلت خبرنگار فرصتی برای قدرشناسی از خدمات موثر و تلاش های بی وقفه جامعه خبرنگاران کوشا و مسئولیت پذیر است.

بدون تردید انتقال آگاهانه و صحیح اخبار از سوی خبرنگاران به افکار عمومی، توان درک و تحلیل اقشار مختلف جامعه را ارتقا می بخشد، از این رو حفظ حرمت قلم و رعایت حریم حرفه شریف خبرنگاری در جامعه باید از اعتبار و منزلت مضاعفی برخوردار گردد.

خبرنگاران پرتلاش و فداکار در مسیر ایفای وظایف قانونی در حیطه اطلاع رسانی همواره با تعهد و بصیرت بر مدار انصاف و اخلاق حرکت نموده و راه شکوفایی دانش و توسعه پایدار کشور را فراهم می سازند.

امروز میهن اسلامی مان شاهد رشد چشمگیر و شتابان شاخص های علمی و پژوهشی و در آستانه جهش علمی قرار گرفته و شایسته است تا این تحولات مهم و پیشرفت های چشمگیر علمی و پژوهشی به افکار عمومی عرضه شود.

از درگاه خداوند متعال برای همه خبرنگاران شریف که در اعتلابخشی فرهنگ پربار دینی، صیانت از ارزش های انقلاب و پایبندی به مولف های اطلاع رسانی با نگرش دقیق و بینش عمیق فعالیت می نمایند این روز را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات مستمر و تداوم خدمات صادقانه مسئلت می نمایم.

سیدزین العابدین موسوی
دستیار ویژه استاندار درامورحقوقی ومجلس
Histats.com START (standard) Histats.com END