آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۵۸۸۱
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۹
انتخابی هوشمندانه در راستای منافع مردم آبادان؛
در روزهای اخیر نام‌های متعددی به عنوان گزینه سمت فرمانداری ویژه آبادان مطرح شده است، اما طبق آخرین شنیده‌ها گویا انتخاب دکتر سید زین العابدین موسوی برای این سمت قطعی است. اتفاقی که می‌تواند فرصتی مناسب برای مردم منطقه باشد
به گزارش پایگاه خبری فیدوس؛ در روزهای اخیر نام‌های متعددی به عنوان گزینه سمت فرمانداری ویژه آبادان مطرح شده است.
اما طبق آخرین شنیده‌ها گویا انتخاب دکتر سید زین العابدین موسوی برای این سمت قطعی است.
اتفاقی که می‌تواند فرصتی مناسب برای مردم منطقه باشد چرا که دکتر موسوی با تجربیات مختلف مدیریتی و سابقه درخشان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری، مدرس دانشگاه های استان، شهرداری رامهرمز، مدیرعامل تعاونی خدمات رزمندگان و مدیرعامل شرکت توسعه صنعت و عمران شرق و عضو هیئت مدیره سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز 
 قطعا با اشراف کامل نسبت مسائل منطقه می‌تواند در جهت رفع این مشکلات مثمرثمر باشد.
همچنین با توجه نقش و تاثیر منطقه آزاد اروند در مسائل منطقه حضور مدیر حقوقی این سازمان در سمت فرماندار ویژه آبادان امکان تعامل با دیگر مدیران منطقه آزاد اروند را فراهم می‌کند.
دکتر موسوی اگرچه در آغاز راه با مشکلات متعدد جامانده از گذشته روبروست اما با توجه به سوابق موفقی که داشته است این امید را در دل مردم منطقه زنده می‌کند که با حضور او مسیر رفع مشکلات هموار شود.
هر کس که با وضعیت منطقه آشنا باشد می‌داند مهمترین مشکلات منطقه ناشی از عدم تعامل کارآمد میان مدیران و همچنین مسائل و موانع حقوقی ایست که مانع تحول مثبت در منطقه شده است.
به همین جهت انتخاب مدیری با اشراف بر مسائل حقوقی و توان انجام رویکرد تعاملی با مدیران سازمان منطقه آزاد اروند بی شک انتخابی هوشمندانه و در راستای منافع مردم است.
امید است که با قطعی شدن این انتصاب مردم آبادان بتوانند شاهد پایان مشکلاتی باشند که دهه هاست با آن مواجهند.
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مسعود
|
United Kingdom
|
۰۲:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۹
0
0
با سلام آخه این اقا چه روزمومه روشنی در سازمان منطقه ازاد اروند داره؟واقعا قحط الرجال هست تو این شهر؟از شما بعیده رسالت خبرنگاری رو بردین زیر سوال!!چرا شخصی رو حمایت میکنین که در حد و اندازه آبادان نیست؟
Histats.com START (standard) Histats.com END