آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۵۸۴۷
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۴
معاون سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد گفت: ۴هزار بازرسی از بازارهای منطقه آزاد اروند انجام‌ شده است.

به گزارش فیدوس: علی موسوی معاون سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد در نشست کارگروه ستاد تنظیم بازار منطقه آزاد اروند گفت: با توجه به اینکه بازارها در کشور با مشکل و بی‌رونقی روبه‌رو هستند بازارهای منطقه آزاد اروند وضعیت خوبی دارد و از ابتدای سال تاکنون ۴ هزار مورد بازرسی از این بازارها انجام‌ شده است.

وی افزود: از ابتدای سال تاکنون چندین جلسه ستاد تنظیم بازار به‌صورت مرتب و دوره‌ای برگزار شد و نظارت بر عرضه مایحتاج مردم یکی از موارد مهم مطرح‌ شده در این جلسات بود.

معاون سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد گفت: علی‌رغم وجود مشکلات در مورد کالاهای مختلف در کشور با درایت و تدبیری که اتاق‌های اصناف و نهادهای مرتبط داشتند بازار آرامی را در منطقه آزاد اروند تجربه کردیم.

موسوی افزود: با توجه به اینکه بازارها در کشور با مشکل و بی‌رونقی روبه‌رو هستند وضعیت بازارهای آبادان و خرمشهر وضعیت خوبی دارد.

وی گفت: محدودیت‌هایی را برای خروج مرغ و گوشت ایجاد کردیم و در حال حاضر و طبق گزارشات رسیده، وضعیت گوشت و مرغ و ماهی در منطقه خوب است.

معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب‌ و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند افزود: بیش از 140 تن میوه در شب عید نوروز جذب بازار شد و علی‌رغم وجود گردشگران در بازار با کمبود کالا روبه‌رو نبودیم.

موسوی با بیان اینکه بازرسی‌ها و گشت‌های مشترکی نیز داشتیم و خوشبختانه نظارت ما بر بازار مستمر است گفت: از ابتدای سال تاکنون 4 هزار مورد بازرسی در بازارهای منطقه آزاد اروند انجام‌ شده است و نظارت بر انبارهای کالا را نیز با توجه به سامانه‌ای که داریم انجام می‌دهیم.
Histats.com START (standard) Histats.com END