آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۵۴۷۷
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۶
استاندار خوزستان گفت: باید در تمام شهرستان‌های استان استخر داشته باشیم.
به گزارش فیدوس: غلامرضا شریعتی در حاشیه آیین کلنگ‌زنی سه پروژه ورزشی در شهرستان کارون، اظهارکرد: خدا را شکر امروز کلنگ سه پروژه ورزشی در شهرستان کارون به زمین زده شد؛ کارون شهرستان جدیدی است که در گذشته در حاشیه اهواز قرار داشت و به همین علت این شهرستان و استانداردهای ورزشی نیز در آن به خوبی دیده نشده‌اند و از این نظر مردم عزیز این شهرستان در محرومیت هستند.

وی ادامه داد: با پیگیری‌های آقای حیدری مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان و همچنین فرماندار و امام جمعه شهرستان کارون و نمایندگان شهرستان‌های اهواز، کارون و باوی خدا را شکر شرایط فراهم و قرار شد که این سه پروژه‌های ورزشی در شهرستان کارون احداث شوند. همچنین من بر کیفیت کار، هماهنگی و سرعت کار تاکید داشتم تا ان‌شاءالله به زودی به بهره‌برداری برسند. در این زمینه شهرداری، بخش‌داران و ... کمک داشتند.

استاندار خوزستان بیان کرد: تاکید من بر این است که سالن ورزشی بانوان مطابق نیازهای بانوان و باکیفیت ساخته شود. باید در شهرستان‌های تازه تاسیس شده نیز بتوانیم شاخص‌های استانداردهای زیرساختی در حوزه ورزش را به سطح استانداردهای استان و همچنین کشور برسانیم. من بر عدالت تاکید می‌کنم و وظیفه داریم که در این شهرستان‌ها بیشتر سرمایه‌گذاری کنیم و این ‌کار را خواهیم کرد.

شریعتی تاکید کرد: در تمام شهرستان‌ها باید استخر داشته باشیم و برای شهرستان کارون نیز این موضوع مدنظر است و ان‌شاءالله پروژه بعدی ما احداث استخر خواهد بود.
Histats.com START (standard) Histats.com END