آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۵۳۷۳
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان آبادان گفت: از این پس صدور و تمدید کارت بیمه ورزشی به صورت آنلاین و از طریق سامانه جدید فدراسیون پزشکی ورزشی انجام می‌شود.
به گزارش فیدوس: سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان آبادان گفت: از این پس صدور و تمدید کارت بیمه ورزشی به صورت آنلاین و از طریق سامانه جدید فدراسیون پزشکی ورزشی انجام می‌شود.

علی رضایی با اعلام این خبر اظهار کرد: ورزشکاران، مربیان و داوران می‌توانند به صورت آنلاین از خدمات فدراسیون پزشکی ورزشی با دارا بودن کارت بیمه ورزشی علاوه بر دریافت کمک هزینه درمان تا سقف هفت میلیون تومان، از تسهیلات ویژه خدمات مراکز مورد تایید هیات پزشکی ورزشی شهرستان آبادان نیز استفاده کنند.

وی با بیان اینکه هزینه دریافت این کارت‌ها ۱۵ هزارتومان و دارای یک سال اعتبار است، افزود: در این سامانه دارندگان کارت بیمه با استفاده از کد ملی به سهولت می‌توانند ثبت‌نام و تمدید کارت‌های بیمه ورزشی را انجام دهند و از طریق اینترنت به صورت ۲۴ ساعته به اطلاعات ثبت نامی خود دسترسی دارند.

سرپرست اداره ورزش و جوانان آبادان تاکید کرد: تا پیش از این متقاضیان باید به صورت حضوری به هیات پزشکی مراجعه و با ارائه فیش بانکی نسبت به دریافت کارت بیمه ورزشی اقدام می کردند.

رضایی توضیح داد: سامانه صدور و پیگیری کارت بیمه به نشانی «http://bime.abadan-sport.ir است و تلفن گویای 83826-021 مربوط به فدراسیون پزشکی ورزشی جهت سایر پیگیری‌ها در نظر گرفته شده است.
Histats.com START (standard) Histats.com END