آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۵۳۱۶
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۶
خروج ماهی، مرغ و گوشت قرمز توسط گردشگران خارجی از مرز شلمچه ممنوع شد
سید علی موسوی معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارها منطقه آزاد اروند اظهار کرد: در راستای کنترل روند عرضه و تقاضا و تنظیم بازار در محدوده منطقه آزاد اروند برای گردشگران خارجی و به خصوص گردشگران عراقی که بدون روادید به شهرستان های آبادان و خرمشهر سفر می کنند، در خصوص خروج ماهی، مرغ و گوشت قرمز ممنوعیت اعمال می شود.
به گزارش فیدوس: معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب و کارها سازمان منطقه آزاد اروند خبر داد:
سید علی موسوی گفت:در راستای تنظیم بازار شهرستان های آبادان و خرمشهر خروج انواع ماهی، گوشت قرمز و مرغ از منطقه آزاد اروند توسط گردشگران به مقصد عراق تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، سید علی موسوی معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارها منطقه آزاد اروند با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای کنترل روند عرضه و تقاضا و تنظیم بازار در محدوده منطقه آزاد اروند برای گردشگران خارجی و به خصوص گردشگران عراقی که بدون روادید به شهرستان های آبادان و خرمشهر سفر می کنند، در خصوص خروج ماهی، مرغ و گوشت قرمز ممنوعیت اعمال می شود.

وی گفت: مسئولیت اجرای این مصوبه بر عهده فرمانداران شهرستان های آبادان و خرمشهر به عنوان مسئولین ستاد تنظیم بازار است ضمن اینکه این بخش نامه به گمرک، پایانه مرزی شلمچه و نیروی انتظامی ارسال شده است.

موسوی افزود: از آذرماه تاکنون بیش از 400 هزار نفر اتباع خارجی بخصوص از کشور عراق وارد منطقه آزاد اروند شدند.

 

 منبع: برنا
Histats.com START (standard) Histats.com END