آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۴۸۶۸
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵
در حالی که قضاوت علیرضا فغانی در جام‌جهانی مایه مباهات فوتبال ایران شده است، برخی شایعات و حواشی عجیب پیرامون این داور در داخل کشور در جریان است. در همین راستا یک نماینده مجلس با انتشار پستی در اینستاگرام از برخی رفتارهای فغانی در جام جهانی روسیه انتقاد کرد.
به گزارش فیدوس: در حالی که قضاوت علیرضا فغانی در جام‌جهانی مایه مباهات فوتبال ایران شده است، برخی شایعات و حواشی عجیب پیرامون این داور در داخل کشور در جریان است. در همین راستا یک نماینده مجلس با انتشار پستی در اینستاگرام از برخی رفتارهای فغانی در جام جهانی روسیه انتقاد کرد.
 غلامعلی جعفرزاده‌ایمن‌آبادی، ‌نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از برخی رفتارهای به زعم او  هنجارشکنانه داور بین‌المللی کشورمان در حاشیه‌ مسابقات جام‌جهانی ۲۰۱۸ در روسیه انتقاد کرد. این نماینده مجلس در صفحه خود نوشت: «رفتارهای مغایر با ارزش‌های نظام و انقلاب از سوی داور ایرانی (آقای فغانی) از جمله درخصوص در آغوش کشیدن داور زن برزیلی در روسیه و همچنین خانمی که با ایشان نسبت فامیلی داشته در فرودگاه ایران که در هر صورت نامحرم بودند قابلیت دفاع نداشته و مذموم بوده و هست و وزارت ورزش و جوانان باید این موضوع را به کلیه ورزشکاران و داوران و مربیان و هر آن کس که با نام ایران اسلامی در میادین و عرصه‌های بین‌المللی حضور می‌یابد، تفهیم کند که شرط حضور و نمایندگی از سوی ایران، پاسداری از ارزش‌های انقلاب و خون بهای بالغ بر دویست و سی هزار شهید است و اگر به هر دلیل امکان رعایت اصول اولیه انقلاب برایشان مقدور نیست، حق نمایندگی از سوی ایران عزیز اسلامی را ندارند و نیازی به تهدید خروج از کشور نیست که ایثارگران و خاندان معظم شهدا اصرار دارند پرچم پر افتخار سه رنگ اسلامی ایران در دست کسانی قرار گیرد که تحت هیچ شرایطی راه شهدا را فراموش نخواهند کرد و پایبند به اصول و مبانی نظام مقدس اسلامی هستند.»
منبع: دنیای اقتصاد
برچسب ها: فغانی ، جام جهانی ، فیدوس
Histats.com START (standard) Histats.com END