آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۴۲۷۳
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۲
مرد 54 ساله ای در انگلستان پس از زندانی شدنش به اتهام قتل همسرش، به طرز مشکوکی درزندان به قتل رسید.

به گزارش فیدوس: مردی که به دلیل قتل همسرش زندانی بود، به قتل رسید.
 مرد 54 ساله ای در انگلستان پس از زندانی شدنش به اتهام قتل همسرش، به طرز مشکوکی درزندان به قتل رسید.

پاول به اتهام قتل همسرش دستگیر شده بود. او قبل از زندانی شدن در اعترافاتش گفته بود: همسرم به دلیل سن زیاد که 53 سالش هم بود قادر به بارداری نبود اما این اواخر مدام علائم بارداری را داشت و من هم می دانستم که اگر او باردار هم باشد، کودک برای من نیست به او شک کردم و تصمیم گرفتم با تنبیه یا شکنجه او را به حرف بیاورم.طبق گزارشات پلیس پاول جردن به 14 سال حبس محکوم بود که پس از یک ماه زندانی بودن در سلولش در نیمه شب به قتل رسید.

وی در ادامه گفت: ابتدا سعی کردم با حرف زدن او را قانع کنم تا صحبت کند اما او مدام با گریه می گفت که من اشتباه فکر می کنم و همچین چیزی واقعیت ندارد.

من هم وقتی مقاومت او را دیدم ابتدا او را در حد مردن کتک زدم و بعد با نخ و سوزن لب هایش را بهم دوختم و او را در زیر پله ها که اتاقکی مانند انباری داشت، حبس کردم، اما او که از شدت درد و گرسنگی بیهوش شده بود بعد از یک روز محبوس بودن کشته شد.

وی در ادامه افزود: سعی کردم بدنش راتکه تکه کنم و در جاروبرقی هر قطعه از بدنش را نگه داری کنم که متاسفانه با بوی خونی که در خانه و راهرو ها پیچید همسایه ها متوجه شدند و با خبر کردن ماموران پلیس مرا لو دادند.

ماموران پس از ثبت اظهارات و اعترافات پاول او را به دادگاه منتقل کردند که طبق رای هیئت منصفه او به 12 سال زندان محکوم شده بود که خیلی ناگهانی در سلولش در نیمه شب با تیغ موکت بری به قتل رسید.

طبق گفته های پزشکان به دلیل پاره شدن شاهرگش او به قتل رسیده است.

پلیس در حال پیگیری دقیق تر به روی این پرونده و مظنونان اصلی این قتل است.
"فیدوس" نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمیکند
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمایید
نام:
ایمیل:
* نظر:
Histats.com START (standard) Histats.com END