آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۴۲۵۲
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۵
نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر وضعیت آب خرمشهر از وضعیتی که موجب اعتراضات مردم در این شهرستان شد بهبود پیدا کرده است.
به گزارش فیدوس: نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر وضعیت آب خرمشهر از وضعیتی که موجب اعتراضات مردم در این شهرستان شد بهبود پیدا کرده است.


عبدالله سامری نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: اکنون EC آب در خرمشهر ۱۹۰۰ تا ۲۰۰۰ میکروموس بر سانتی متر است و مردم می‌توانند از آب لوله‌کشی در شهرستان بنوشند و مشکلی وجود ندارد.

وی با اشاره به بهبود وضعیت شوری آب در خرمشهر افزود: در حال حاضر وضعیت آب خرمشهر از وضعیتی که موجب اعتراضات مردم در این شهرستان شد بهبود پیدا کرده و شوری آب نیز از بین رفته است و اکنون آب شهری شیرین است.

نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که مشکلی در بحث شوری آب در خرمشهر وجود ندارد، گفت: آب در شهر و یکسری از روستا‌های این شهرستان شیرین شده است و مردم می‌توانند از این آب استفاده کنند.

سامری با بیان این‌که قبول داریم که کیفیت آب خرمشهر مانند کیفیت ابتدایی آب شهرستان در ۱۵ سال پیش نیست، افزود: نمی‌توان این موضوع را رد کرد، اما اکنون آب لوله کشی در خرمشهر شیرین شده است.
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۰
0
0
این مرد اصلا خجالت نمی کشد
ما ساکنین کوی بهروز الان دقیقا 24 ساعت هست که اصلا آبی توی لوله های منازلمون نمیاد
اصلا آبی وجود نداره که شور یا شیرین باشه
خدایا ما باید به کی شکایت ببریم
Histats.com START (standard) Histats.com END