آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۴۲۵۲
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۵
نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر وضعیت آب خرمشهر از وضعیتی که موجب اعتراضات مردم در این شهرستان شد بهبود پیدا کرده است.
به گزارش فیدوس: نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر وضعیت آب خرمشهر از وضعیتی که موجب اعتراضات مردم در این شهرستان شد بهبود پیدا کرده است.


عبدالله سامری نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: اکنون EC آب در خرمشهر ۱۹۰۰ تا ۲۰۰۰ میکروموس بر سانتی متر است و مردم می‌توانند از آب لوله‌کشی در شهرستان بنوشند و مشکلی وجود ندارد.

وی با اشاره به بهبود وضعیت شوری آب در خرمشهر افزود: در حال حاضر وضعیت آب خرمشهر از وضعیتی که موجب اعتراضات مردم در این شهرستان شد بهبود پیدا کرده و شوری آب نیز از بین رفته است و اکنون آب شهری شیرین است.

نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که مشکلی در بحث شوری آب در خرمشهر وجود ندارد، گفت: آب در شهر و یکسری از روستا‌های این شهرستان شیرین شده است و مردم می‌توانند از این آب استفاده کنند.

سامری با بیان این‌که قبول داریم که کیفیت آب خرمشهر مانند کیفیت ابتدایی آب شهرستان در ۱۵ سال پیش نیست، افزود: نمی‌توان این موضوع را رد کرد، اما اکنون آب لوله کشی در خرمشهر شیرین شده است.
Histats.com START (standard) Histats.com END