آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۴۲۱۰
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۸
عملیات اجرایی پروژه آبرسانی به ۵۱ روستای مسجدسلیمان با حضور استاندار خوزستان و دیگر مسئولان استانی آغاز شد.
به گزارش فیدوس: عملیات اجرایی پروژه آبرسانی به ۵۱ روستای مسجدسلیمان با حضور استاندار خوزستان و دیگر مسئولان استانی آغاز شد.

عملیات اجرایی دو پروژه آبرسانی به ۵۱ روستا در مسجدسلیمان شامگاه دوشنبه با حضور غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، مدیرکل آبفای روستایی استان، مسئولان استانی و شهرستانی از جمله فرماندار آغاز شد.

در مراسم آغاز عملیات، پروژه آبرسانی به ۱۵ روستای منطقه له بحری از  بخش گلگیر با ۱۱۲ کیلومتر خط انتقال شبکه و توزیع و با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال از منابع استانی کلنگ زنی شد.

پروژه آبرسانی به ۳۶ روستای بخش مرکزی به طول ۱۲۴ کیلومتر خط انتقال شبکه و توزیع نیز همزمان با پروژه قبلی شروع شد که اعتبار مورد نیاز  آن ۱۶۰ میلیارد ریال است.

احداث راه به طول ۶ کیلومتر از ۱۷ کیلومتر راه اصلی از بلوار حد فاصل بی بیان تا دانشگاه آزاد به منظور رفع بخش عمده مشکلات ترافیکی شهر با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال نیز از دیگر پروژه های کلنگ زنی شده با حضور استاندار بود.

عملیات اجرایی  پروژه احداث فاضلاب هسته مرکزی شهر به عنوان فاز اول هم به طول ۲۰ کیلومتر با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیارد ریال شروع و مقرر شده تا طی ۲۴ ماه به بهره برداری برسد.
Histats.com START (standard) Histats.com END