آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۴۱۴۸
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۶
رئیس مرکز بهداشت آبادان گفت: از ابتدای بحران آب در شهرستان آبادان تاکنون چهار هزار مورد کلرسنجی از مخازن سیار توزیع آب در محل های بارگیری و توزیع انجام شد.
به گزارش فیدوس: رئیس مرکز بهداشت آبادان گفت: از ابتدای بحران آب در شهرستان آبادان تاکنون چهار هزار مورد کلرسنجی از مخازن سیار توزیع آب در محل های بارگیری و توزیع انجام شد.
هوشنگ محمدیان اظهار داشت: در این مدت 950 مورد کنترل هدایت الکتریکی سامانه های آبرسانی شهری و روستایی در بخش شبکه توزیع آب لوله کشی ، 950 مورد کنترل کدورت و 195 مورد نمونه برداری میکروبی شد.
وی افزود: همچنین 13 نمونه برداری برای رصد شرایط احتمالی بیماری 'التور' با توجه به افزایش شوری آب انجام شد و با توجه به فعالیت های صورت گرفته تاکنون هیچ نوع طغیان ناشی از بیماری های منتقله از آب و غذا در سطح شهرستان گزارش نشده است.
محمدیان به نظارت کامل شبکه بهداشت آبادان بر آب توزیع شده توسط تانکرها و سه چرخه های فروش آب در سطح شهرستان اشاره کرد و بیان داشت:تاکنون 80 مورد کنترل میزان سختی، نظارت بر تانکرها و سه چرخه های سیارصورت گرفت.
وی افزود:همچنین 50 کد جدید برای سه چرخه ها و مخازن سیار پلی اتیل توزیع آب جدید در 2ماه گذشته صادر شده است.
بهره برداری آزمایشی از طرح غدیر 2 چهارشنبه شب با حضور رضا اردکانیان وزیر نیرو آغاز شد. 
با بهره برداری از خط غدیر 2 پیش بینی شده که روزانه150 هزار متر مکعب آب مورد نیاز آبادان و 100 هزار متر مکعب آب آشامیدنی خرمشهر از سد کرخه تا افق 1425 تامین کند.
به گزارش ایرنا برای تکمیل خط 2 هزار میلیمتری انتقال آب به شهرهای آبادان و خرمشهر از بالادست رودخانه کرخه، پنج هزار و 310 میلیارد ریال از محل اعتبارات عمرانی طرح آبرسانی غدیر هزینه شده است.
"فیدوس" نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمیکند
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمایید
نام:
ایمیل:
* نظر:
Histats.com START (standard) Histats.com END