آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۴۱۴۷
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۱
مختار خبر داد: نشست با رییس مجلس برای پیگیری وضعیت آب شرب و کشاورزی مردم آبادان
جلیل مختار با بیان اینکه روز گذشته میزان آبرسانی به آبادان به 130 هزارمترمکعب رسید، گفت: خوشبختانه با تلاش های مسئولان وزارت نیرو، استاندار و پیگیری رییس مجلس و نمایندگان میزان آبرسانی به آبادان از 95 هزار مترمکعب به 130 هزار مترمکعب رسیده است.

به گزارش فیدوس: نماینده مردم آبادان در مجلس گفت: با پیگیری های صورت گرفته وزارت نیرو متعهد شده امروز میزان آبرسانی به آبادان را به ۱۳۵ هزار مترمکعب افزایش دهد.
جلیل مختار با بیان اینکه روز گذشته میزان آبرسانی به آبادان به 130 هزارمترمکعب رسید، گفت: خوشبختانه با تلاش های مسئولان وزارت نیرو، استاندار و پیگیری رییس مجلس و نمایندگان میزان آبرسانی به آبادان از  95 هزار مترمکعب به 130 هزار مترمکعب رسیده است.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی افزود: وزارت نیرو متعهد شده امروز این میزان را به 135 هزار مترمکعب افزایش دهد که این میزان جوابگوی تمامی نیاز آب شرب شهری آبادان خواهد بود.
وی از نشست مشترک یک ساعته با دکتر لاریجانی برای بررسی وضعیت آب شرب و کشاورزی آبادان خبر داد و گفت: دکتر لاریجانی بر ضرورت توجه ویژه اردکانیان وزیر نیرو، استاندار و حاج رسولی ها مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب نسبت به تامین آب شرب و کشاورزی آبادان تاکید و آنان  را مکلف کرد که رسیدگی به این موضوع را در اولویت قرار داده و در قالب گزارشی به وی ارائه کنند.
نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دیروز بعدازظهر اولین نشست نظارت بر آبرسانی به کشاورزان آبادان در استانداری برگزار شد، افزود: طی دو روز آینده تصمیمات مناسبی برای رفع مشکل آب کشاورزی مردم آبادان با حمایت وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب گرفته خواهد شد/
"فیدوس" نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمیکند
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمایید
نام:
ایمیل:
* نظر:
Histats.com START (standard) Histats.com END