آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۴۱۳۳
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۹
دولت فرانسه تاکید کرد که واشنگتن به تلافی افزایش تعرفه از سوی آمریکا، پس از اعلام آمادگی آلمان برای مذاکره، باید آماده واکنشی تلافی جویانه از سوی کشور‌های متحد اروپایی باشد.

به گزارش فیدوس: دولت فرانسه تاکید کرد که واشنگتن به تلافی افزایش تعرفه از سوی آمریکا، پس از اعلام آمادگی آلمان برای مذاکره، باید آماده واکنشی تلافی جویانه از سوی کشور‌های متحد اروپایی باشد.

فرانسه آمریکا را به واکنشی تلافی جویانه تهدید کردفرانسه در صورت ادامه فشار‌های تعرفه‌ای از سوی واشنگتن، آمریکا را به واکنشی متحد از سوی کشور‌های اروپایی تهدید کرد.

به گزارش نامه نیوز، دولت فرانسه تاکید کرد که واشنگتن به تلافی افزایش تعرفه از سوی آمریکا، پس از اعلام آمادگی آلمان برای مذاکره، باید آماده واکنشی تلافی جویانه از سوی کشور‌های متحد اروپایی باشد.

آنگلا مرکل، پنجشنبه گذشته و پس از آنکه صنایع خودروسازی آلمان با وضع تعرفه‌های بیشتر از سوی آمریکا تهدید شدند، اعلام کرد که از کاهش مالیات اتحادیه اروپا بر خودرو‌های وارداتی از آمریکا حمایت می‌کند.

این درحالی است که برونو لمیر، وزیر دارایی فرانسه برخلاف مرکل گفت: اگر فردا افزایشی در تعرفه‌ها صورت گیرد، همانند صنایع خودروسازی، واکنش ما باید متحد و قوی باشد تا نشان دهیم اروپا یک قدرت مقتدر و متحد است.

وی که در یک کنفرانس اقتصادی در جنوب فرانسه شرکت کرده بود گفت: دیگر سوال وجود یا عدم وجود جنگ تجاری نیست، بلکه جنگ اکنون شروع شده است.

لمیر ادامه داد: اجازه دهید این مسئله را روشن کنم که اگر هدف حمله قرار بگیریم، ما به صورت متحد و با اقتدار واکنش نشان خواهیم داد

منبع: تسنیم

"فیدوس" نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمیکند
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمایید
نام:
ایمیل:
* نظر:
Histats.com START (standard) Histats.com END