آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۳۹۴۸
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۷
وزیر نیرو :
وزیر نیرو گفت: تکمیل عملیات پروژه بزرگ آبرسانی غدیر به شهرستانهای خرمشهر و آبادان نمایش زیبایی از وحدت عمل مسوولان و مردم ارایه داد و امکان سوء استفاده وبهره برداری دشمنان از شرایط اقلیمی را ازبین برد.

به گزارش فیدوس: رضا اردکانیان بامداد پنجشنبه در آیین بهره برداری آزمایشی خط دوم طرح آبرسانی غدیر خوزستان در ایستگاه ام الدبس دشت آزادگان اظهار داشت : پروژه آبرسانی غدیر از جمله پروژه های اولویت دار دولت در خوزستان است که در هفته های اخیر تلاش فراوانی برای تکمیل شدن این طرح بزرگ صورت‌گرفت تا کار به هدف از پیش تعیین شده رسید.
وی افزود: همچنین از سوی هیات وزیران وظیفه دارم مراتب قدردانی و تشکر از همه دست اندرکاران این پروژه بزرگ را اعلام نمایم. 
وزیر نیرو تصریح کرد: موضوع آب همواره از مسایل مهم به‌ویژه در ایام‌کم‌بارش بوده که سرنوشت همه ما را تحت تاثیر قرار می دهد.
وی تصریح کرد: در سال های اخیر بیش از 75 درصد میزان کم بارشی در برخی نقاط کشور مشاهده شده و این در حالی است که متوسط کم بارشی در شاخص کشوری 26 درصد بوده است. 
اردکانیان گفت: همه باید در مقابل یکدیگر سرخم کرده و دست یکدیگر را ببوسیم چرا که دشمنان ملت قصد دارند با سو استفاده از برخی مسائل اقلیمی آتش افروزی کنند. 
وی بیان کرد: باید با وحدت و همدلی دورانی پر از شکوفایی و خلاقیت را به دنیا نشان دهیم تا آن ها از طرح های خود دست بردارند. 
وزیر نیرو گفت: کشورهایی می خواهند درس مدیریت آب به ما بدهد که قدمتی کمتر از 60 سال دارند در حالی که ایران سه هزار سال سابقه مدیریت آب دارد. 
اردکانیان گفت: اکنون با تلاش شبانه روزی شرایط امن و آسایش برای خدمتگزار این طرح فراهم شده تا بتوانیم وعده دولت را در زمان مشخص شده محقق کنیم.
وی گفت: هدف مشترک ما ارتقاء سطح رضایتمندی مردم بوده و تاکنون کار هنرمندانه ای در زمینه اجرای طرح بزرگ غدیر انجام شده است. 
وی بیان کرد: تمامی انتقادات و پرخاش های دوستانه به دلیل بهبود شرایط زندگی مردم و امنیت و آسایش آن ها و توسعه کشور بوده اما این که چگونه این وظیفه قانونی را انجام داده تا منجر به افزایش رضایتمندی و جلوگیری از لبریز شدن آستانه تحمل مردم شود ، امر مهمی است.
وی گفت: در حال حاضر مردم می دانند که امکانات کشور محدود بوده و تمامی ظرفیت ها برای رفع مشکل آب شرب خوزستان به کار گرفته شده است. 
وزیر نیرو گفت:بهره‌برداری برداری آزمایشی از این طرح مهم بالغ بر 18 هزار میلیارد ریال هزینه داشته و رکورد خوبی در کمترین زمان ممکن به ثبت رسیده است.
طرح غدیر 2 با هدف آبرسانی و تامین کامل آب شرب شیرین به مردم شهرستانهای خرمشهر، آبادان و شادگان از 10 ماه پیش آغاز و اکنون به بهره برداری آزمایشی رسید.
"فیدوس" نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمیکند
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمایید
نام:
ایمیل:
* نظر:
Histats.com START (standard) Histats.com END