آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۳۵۷۹
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۲
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مطرح کرد؛
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، گفت: نرخ قانونی ارز همان نرخی است که از سوی دولت اعلام شده است و هرکسی که بر خلاف آن خدماتی را ارائه کند قطعا مغایر با قانون و تخلف است.

به گزارش فیدوس: رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، گفت: نرخ قانونی ارز همان نرخی است که از سوی دولت اعلام شده است و هرکسی که بر خلاف آن خدماتی را ارائه کند قطعا مغایر با قانون و تخلف است.

علی اصغر مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری  در خصوص ارائه خدمات آژانس های مسافرتی با نرخ ارز آزاد اظهار داشت: نرخ قانونی ارز همان نرخ ۴۲۰۰ تومان است که از سوی دولت اعلام شده و هرکسی که بر خلاف آن خدماتی را ارائه کند قطعا مغایر با قانون و تخلف خواهد بود.

وی افزود: معاونت گردشگری سازمان با بانک مرکزی در حال رایزنی است تا برای آژانس ها فکر بهتری در سامانه نیما اندیشیده شود چراکه راهکارهای زیادی در این حوزه پیش رو نداریم.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در خصوص تبعات سیاست های ارزی برای صنعت گردشگری، تصریح کرد: مشکلی که ممکن است به وجود بیاید در حوزه توریسم ورودی است که در حال برنامه ریزی برای برطرف کردن آنها هستیم.

مونسان همچنین پیرامون طرح تعطیلات زمستانه مدارس نیز با بیان اینکه اجرایی شدن این طرح کمک زیادی به رونق اشتغال در مناطق جنوبی و مرکزی کشور خواهد کرد، اظهار داشت: امیدواریم بحث تعطیلات زمستانی مدارس با مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش انجام شود.

وی همچنین در پایان در خصوص طرح تبدیل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به یک وزارت خانه، گفت: درباره این موضوع تابع نظر مجلس خواهیم بود.
"فیدوس" نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمیکند
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمایید
نام:
ایمیل:
* نظر:
Histats.com START (standard) Histats.com END