آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۲۶۴۳
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۴
شبکه خبر با تولید و پخش یک بخش خبری ویژه، مخاطبانش را در جریان آخرین خبرهای جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه قرار می‌دهد.
به گزارش فیدوس: شبکه خبر با تولید و پخش یک بخش خبری ویژه، مخاطبانش را در جریان آخرین خبرهای جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه قرار می‌دهد.

 در این بخش خبری که هر شب ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه از شبکه خبر پخش خواهد شد، مخاطبان از آخرین اتفاقات جام جهانی روسیه، نتایج بازی‌ها و موضوعات جانبی این رویداد بزرگ ورزشی مطلع خواهند شد.

ویژه‌برنامه‌های سیما برای پوشش جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه از شب گذشته با «۲۰۱۸» عادل فردوسی پور در شبکه سه سیما جدی‌تر کلید خورد. علی پروین و حشمت مهاجرانی، دو تن از پیشکسوتان فوتبال در این برنامه حاضر شدند.

شبکه سه این برنامه را تا پایان جام جهانی فوتبال، هر شب ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن خواهد برد. تحلیل بازی های ایران در این جام، بررسی دیگر بازی‌های جام جهانی فوتبال، گزارش‌های مستند از حواشی بازی ها در روسیه، گزارش از تیم های راه یافته به جام جهانی روسیه و گفت و گو با کارشناسان فوتبال در باره این اتفاق جهانی فوتبال ، از جمله بخش‌های این برنامه خواهد بود.

شبکه امید هم برای جام جهانی برنامه دارد و برنامه زنده «جام رویایی» را با اجرای محمد درخشنده و هادی خضاب از سه‌شنبه، ۲۲ خرداد روی آنتن می برد.

 این برنامه به اطلاع رسانی لحظه به لحظه از نتایج بازی های فوتبال روسیه با حضور بازیکنان معروف و کارشناسان رسانه ای فوتبال و مربیان معروف فوتبال می پردازد. گزارش‌های مردمی در سطح شهر و گزارش بازی های روسیه و حضور پیشکسوتان در «جام رویایی» از آیتم‌های ثابت برنامه است.

برنامه  ترکیبی «جام رویایی» در ۳۴ قسمت ۷۵ دقیقه ای تا فینال بازی های روسیه هر روز ساعت ۱۴ به روی آنتن شبکه امید می‌رود.

شبکه ورزش پخش برخی از بازی های این جام را به طور زنده در دستور کار دارد. این شبکه برنامه «فصل داغ فوتبال» را نیز برای مخاطبانش تدارک دیده است. پخش گزارش‌هایی از حواشی جام جهانی و بررسی بازی‌ها با حضور کارشناسان ورزشی از دیگر اقدامات شبکه ورزش در طول برگزاری این جام است.

در چارچوب رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، تیم ایران ۲۵ خرداد در ورزشگاه «کرستوفسکی» سن‌پترزبورگ با تیم مراکش بازی خواهد کرد. این بازی ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه به وقت تهران برگزار و از شبکه سه سیما پخش می‌شود. پنج روز بعد، در ۳۰ خرداد ایران در ورزشگاه «کازان آرنا» شهر کازان، به مصاف اسپانیا می‌رود. این بازی ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه به وقت تهران برگزار و از شبکه سه سیما پخش می‌شود. پنج روز بعد نیز (چهارم تیر) تیم ملی ایران در ورزشگاه «موردویا» شهر سارانسک با تیم ملی پرتغال مواجه خواهد شد.
Histats.com START (standard) Histats.com END