آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۲۵۷۸
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۵
3 زورگیر جوان برای سرقت موتور سیکلت 2 جوان آبادانی با ساطور به طعمه شان حمله کردند و یکی از آنها را به کام مرگ کشاندند
به گزارش فیدوس: 3 زورگیر جوان برای سرقت موتور سیکلت 2 جوان آبادانی با ساطور به طعمه شان حمله کردند و یکی از آنها را به کام مرگ کشاندند
عصر شنبه 19 خرداد ماه امسال ماموران پلیس آبادان درجریان سرقت هولناک موتور سیکلت از 2 پسر جوان در خیابان ذوالفقاری قرارگرفتند و زمانیکه برای تحقیقات در محل حاضر شدند مشخص شد که 2 پسر جوان هدف ضربات خونینی از سوی زورگیران قرار گرفته اند.

بدین ترتیب 2 پسر جوان که از ناحیه گردن و پا زخمی شده بودن به بیمارستان شهید بهشتی آبادان منتقل کردند که یکی از آنها به خاطر خونریزی زیاد روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفت.
با جنایی شدن این پرونده زورگیری تیمی از ماموران دایره جنایی، پلیس آگاهی آبادان برای تحقیقات ویژه وارد عمل شدند و در گام نخست به محل سرقت رفتند.

تحقیقات نشان از آن داشت که بعد از زمان افطار 2 پسر جوان سوار بر موتور سیکلت خود در خیابان ذوالفقاری بودند که 3 پسر جوان سوار بر موتور جلوی راه آنها را بسته و یکی از آنها با در دست داشتن ساطور 2 پسر جوان را هدف ضربات هولناکی قرار می دهد.

در این زورگیری پسر جوان که از ناحیه گردن هدف ضربات ساطور قرار گرفته است به کام مرگ فرو می رود و جوان دیگر نیز که از ناحیه پا هدف زخمی شده است در بیمارستان تحت نظر پزشکان قرار دارد.

بنا به این گزارش، تحقیقات پلیسی برای دستگیری عاملان این زورگیری مرگبار در آبادان ادامه دارد.
برچسب ها: زورگیری ، ابادان ، فیدوس
Histats.com START (standard) Histats.com END