آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۲۵۵۵
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۷
پرده برداری از علت نگرانی سهامداران صندوق سرمایه‌گذاری
تحلیلگر بازار سرمایه از تداوم نگرانی سهامداران به علت فقدان حمایت از سوی صندوق سرمایه‌گذاری خبر داد و اظهار کرد: نوسانات اخیر در بازار سهام، به شرایط سیاسی کشور برمی گردد و سرمایه گذاران وضعیت روشنی را در بازار پیش بینی نمی‌کنند.
به گزارش فیدوس: نگرانی سهامداران از بی‌تفاوتی سهامداران صندوق سرمایه‌گذاری بر سر دوراهی تردید ادامه دارد
تحلیلگر بازار سرمایه از تداوم نگرانی سهامداران به علت فقدان حمایت از سوی صندوق سرمایه‌گذاری خبر داد.

علی موسوی تحلیل‌گر بازار سرمایه، درخصوص علت در جا زدن شاخص بورس در هفته‌های اخیر، اظهار کرد: نوسانات اخیر در بازار سهام، به شرایط سیاسی کشور برمی گردد و سرمایه گذاران وضعیت روشنی را در بازار پیش بینی نمی‌کنند.

 وی ادامه داد: به رغم شرایط اقتصادی و سیاسی کشور بازار سهام بعد از چند روز اُفت توانست رشد کند و واکنش مثبتی داشته باشد.

موسوی با اشاره به مثبت شدن شاخص بورس در چند روز اخیر، تصریح کرد: همچنان سهامداران نگرانند چرا که حمایتی ازسوی سهامداران عمده و صندوق سرمایه گذاری صورت نمی‌گیرد به همین علت آنها ترجیح می‌دهند از بازار خارج شوند.

این تحلیل گر بازار سرمایه بیان کرد: نتیجه همراهی اتحادیه اروپا با برجام و حمایت از ایران در این زمینه می‌تواند امید را برای بازار سهام به ارمغان آرود. از اینرو آینده روشنی پیش روی بازار قرار دارد.

موسوی با اشاره به اُفت و خیزهای طبیعی ناشی از ریسک‌هایی که روند بازار سهام را تحت تاثیر قرار داده است درباره راهکار کنترل این موضوع گفت: تعدیل و اصلاح قیمت‌ها منجر به شکل گیری وضعیت با ثبات در شرایط فعلی می‌شود.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران
Histats.com START (standard) Histats.com END