آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۲۳۱۴
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۸
برشی از بیانات رهبر انقلاب در حرم امام(ره)؛
رهبر معظم انقلاب اسلامی گفتند:به فضل الهی و به برکت حضور پرشور مردم روز قدس امسال از سال‌های گذشته، قوی تر و پرشورتر برگزار خواهد شد.
به گزارش فیدوس: فردا آخرین جمعه ماه مبارک رمضان است و به رسم هر سال، مردم مسلمان کشورمان در حمایت از ملت مظلوم فلسطین به خیابان ها خواهند آمد.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیاناتشان در حرم حضرت امام(ره) حضور مردم در راهپیمایی روز قدس را بسیار مهم خواندند و فرمودند: به فضل الهی و به برکت حضور پرشور مردم روز قدس امسال از سالهای گذشته، قوی تر و پرشورتر برگزار خواهد شد.

رهبر انقلاب اسلامی خطاب به جوانان عرب منطقه تصریح کردند: امروز روز عمل و اقدام شما است و باید خود را برای پیشرفت و استقلال و آزادی کشورهایتان آماده کنید.

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به خضوع و ذلت برخی دولت های عربی در مقابل امریکا و عدم اتخاذ موضع قوی برابر دشمن صهیونیستی، افزودند: برخی دولت‌های عربی، اکنون دشمن ملت‌های خود شده اند و در چنین شرایطی مسئولیت جوانان غیور عرب، بر هم زدن این معادله باطل است.

ایشان با تأکید بر اینکه آینده متعلق به جوانان است و آنان باید با عمل و ابتکار، خود را برای آینده آماده کنند گفتند: اگر آینده به درستی ساخته شود، قطعاً همه ملت‌های مسلمان و عرب، به خصوص جوانان این کشورها، از آن بهره مند خواهند شد.

رهبر انقلاب اسلامی خطاب به جوانان کشورهای اسلامی گفتند: از هیمنه جبهه کفر نهراسید و به وعده نصرت الهی ایمان راسخ داشته باشید.

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به در پیش بودن روز جهانی قدس تأکید کردند: حضور در این راهپیمایی و دفاع از مردم مقاوم و مجاهد و مظلوم فلسطین، در واقع گامی مهم در مسیر ساختن آینده بهتر است.
Histats.com START (standard) Histats.com END