آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۱۰۲۹
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۳
درگیری شبانه داماد خشمگین با خانواده عروس دو کشته و چهار زخمی بر جا گذاشت.
به گزارش فیدوس: درگیری شبانه داماد خشمگین با خانواده عروس دو کشته و چهار زخمی بر جا گذاشت.
 این مرد جنایتکار که همراه برادرش شبانه به در خانه پدر همسرش رفته بود به محض رو به رو شدن با اعضای خانه آنها را هدف شلیک گلوله قرار داد. چند تن از همسایه‌ها که با شنیدن صدای تیراندازی و فریادهای اعضای خانه به خیابان آمده بودند قصد میانجیگری داشتند که آنها نیز از شلیک‌های کور مرد 40 ساله در امان نماندند.

سرهنگ محمدرضا آمویی، معاون اجتماعی فرماندهی استان کرمانشاه گفت: «این تیراندازی شامگاه دوشنبه 24 اردیبهشت در بلوار طاق بستان کرمانشاه رخ داد. بررسی‌های مقدماتی نشان می‌داد داماد 40 ساله خانواده به خاطر اختلاف‌های خانوادگی به همراه برادرش به مقابل خانه پدرزنش رفته و با اسلحه کلاشنیکف همه را به رگبار گلوله بسته است. ساکنان محلی که از شنیدن صدای گلوله‌ها وحشت کرده و به کوچه ریخته بودند برای ختم این درگیری جلو رفتند که متأسفانه یکی از آنها با شلیک گلوله داماد عصبانی در دم جان خود را از دست داد.»

وی افزود: «در این تیراندازی همچنین 5 نفر از اعضای خانواده زن جوان نیز مجروح شدند و یکی از آنها که زن 57 ساله‌ای بود و احتمال می‌رود مادرزن این مرد مسلح باشد به‌دلیل اصابت گلوله به سرش در بیمارستان جان باخت. ضارب و همدستش پس از این تیراندازی متواری شدند و تلاش برای دستگیری آنها ادامه دارد. از محل تیراندازی 8 عدد پوکه گلوله سلاح کلاشنیکف کشف و 2 خودروی «زانتیا» و «پی کی» متعلق به خانواده ضاربان توقیف شد. همچنین از خانه عاملان جنایت  نیز دو اسلحه «ام یک» و «پران» کشف شد.»
Histats.com START (standard) Histats.com END