آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۰۹۶۱
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۶
مشاور رئیس جمهور با استناد به حرف های ترامپ به دلواپسان داخلی کنایه زد و گفت: در داخل کشور هم شاهد پدیده عجیبی هستیم که برخی که فریاد استکبار ستیزی آنها گوش فلک را کر کرده است...
 به گزارش فیدوس: مشاور رئیس جمهور با استناد به حرف های ترامپ به دلواپسان داخلی کنایه زد و گفت: در داخل کشور هم شاهد پدیده عجیبی هستیم که برخی که فریاد استکبار ستیزی آنها گوش فلک را کر کرده است از سر خود باختگی یا خود کم بینی نمی توانند تصور کنند که ایرانی ها بتوانند در عالی ترین سطوح جهانی وارد مذاکره شده وحقوق ملی خود را به دست آورند.
حسام الدین آشنا در مطلبی نوشت؛

آقای ترامپ بارها برجام را بدترین توافق تاریخ امریکا ومایه ننگ کشورش دانسته وآنرا یک توافق هولناک توصیف کرده است.حرف او که اخیرا هم در نشست کابینه خود به شکل واضح و عریان بیان کرده این است که من به محض تماشای برنامه اي با حضور ظریف گفتم که ایرانی ها مذاکره کننده های کار کشته ای هستند و ما بازنده خواهیم بود.این سخن به خوبی خوی استکباری ترامپ و درعین حال عجز او از فهم بازی برد_برد را نشان می دهد.

برای او چيزي تحت عنوان مذاکره با حقوق برابر معنا ندارد. اگرچه رئيس سابق اف بی آی وبرخی از پژوهشگران دیگر روانشناسی ترامپ را به دقت تحلیل کرده اند اما شناخت ریشه های روانشناختی عصبانیت ترامپ از برجام نیاز به پژوهش جداگانه دارد

برای او قابل قبول نیست که ایرانی ها بتوانند از راه مذاکره به حقوق مسلم خود برسند.متاسفانه در داخل کشور هم شاهد پديده عجيبي هستیم که برخی كه فرياد استكبار ستيزي آنها گوش فلك را كر كرده است از سر خود باختگی يا خود کم بینی نمی توانند تصور کنند که ایرانی ها بتوانند در عالی ترین سطوح جهانی وارد مذاکره شده وحقوق ملی خود را به دست آورند.

"فیدوس" نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمیکند
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمایید
نام:
ایمیل:
* نظر:
Histats.com START (standard) Histats.com END