آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۶۰۹۲۰
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۱
قاسمی زاده رئیس اداره آموزش و پرورش آبادان از لغو ابلاغ معاون پرورشی خاطی دبستان دخترانه گلستان آبادان خبر داد.
به گزارش فیدوس: قاسمی زاده رئیس اداره آموزش و پرورش آبادان از لغو ابلاغ معاون پرورشی خاطی دبستان دخترانه گلستان آبادان خبر داد.
اعظم قاسمی زاده با اشاره به موضوع حادث شده در این دبستان مبنی بر چیدن موی سر یکی از دانش آموز گفت: به محض اطلاع و به طور سریع پیگیر موضوع به صورت اعزام بازرسان این اداره به مدرسه مربوطه کردیم.

وی افزود: متاسفانه معاون پرورشی مدرسه مذکور وقتی متوجه بیرون بودن بخشی از موی سر دانش آموز از زیر مقنعه می شود او را به داخل دفتر مدرسه برده و پس از صحبت با او، حدود دو سانت از موهای آن دختر را با قیچی می چیند تا به نظر خودش به او درس داده باشد که البته این کار خلاف مقررات است.

وی اظهار کرد: از سوی دیگر با اعزام گروهی از کارشناسان و بازرسان به خانه دانش آموز یاد شده ضمن دلجویی از آنان، برای دریافت اطلاعات دقیق مراتب از طریق دانش آموز مذکور، مورد پرسش قرار گرفت که دانش آموز نیز مسئله را آنگونه که در بالا گفته شد، عنوان کرد.

رئیس اداره آموزش و پرورش آبادان تصریح کرد: در زمان حاضر ابلاغ معاون پرورشی خاطی لغو و پس از ارائه شکوائیه خانواده دانش آموز یاد شده پرونده تشکیل و مراتب جهت اطلاع و اعلام رای نهایی در مورد معاون پرورشی خاطی به اداره کل آموزش و پرورش خوزستان ارسال شد.

قاسمی زاده با ابراز تاسف از اینکه انتشار این خبر در فضای مجازی سبب شد تا برخی افراد بدون اطلاع از اصل ماجرا اقدام به زدن حرفهای خودشان کنند، گفت: اظهار نظرهایی که در فضای مجازی در مورد موضوعات مختلف انجام می شود به طور عمده منبعث از برداشت های افراد و شکل سلیقه ای دارد که متاسفانه به جای کمک به رفع مشکلات سبب دامن زدن و حاشیه دار شدن مسائل می شود.

/مهر
"فیدوس" نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمیکند
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمایید
نام:
ایمیل:
* نظر:
Histats.com START (standard) Histats.com END