آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۹۳۷۳
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۳
فرماندار آبادان گفت: آن دسته از افرادی که خود را متصل به این و آن و جاهای دیگر می دانند و کار نمی کنند باید بدانند که با آنها تعارف نداریم و با آنان بابت کم کاریهای و کوتاهی هایشان مواجه قانونی و عملی خواهیم داشت.
فرماندار آبادان گفت: افراد سیاسی نباید در امور آموزش و پرورش آبادان دخالت کنند. 
عزیزاله شهبازی ظهر امروز در نخستین جلسه شورای آموزش و پرورش آبادان در سال جاری اظهار کرد: رئیس آموزش و پرورش آبادان تاکنون توانسته است خود را در زیر بار فشارهای خارجی نگه دارد و اگر این وضعیت ادامه دار باشد به طور حتم در رسیدگی به مسائل آموزشی و پرورشی با مشکل جدی مواجه خواهیم شد. 

وی ضمن اشاره به آنچه تحت عنوان سوء تدبیرها و مدیریت ها در سطح مسئولان شهرستان عنوان می شود، افزود: شهرستان مسئولی بنام فرماندار دارد که او مسئولیت ارزیابی مسئولان دستگاههای اجرایی را برعهده دارد و تاکنون موردی از سوء مدیریتی دریافت نکرده ام. اگر از سوء مدیریت مسئولی اطمینان حاصل شود به آن تذکرات شفاهی و مکتوب خود را ارائه می دهیم. 

فرماندار آبادان تصریح کرد: تاکنون گزارشی از سوء مدیریتی توسط مراجع نظارتی و ناظران مستقیم فرماندار دریافت نشده اما اگر گزارشی به دستمان برسد به طور حتم با آن مسئول برخورد می کنیم اما تا این زمان گزارشی نداشته ایم و بر این مبنا به عنوان فرماندار و مسئول ارزیابی عملکرد مسئولان دستگاههای اجرایی، هیچ موضوعی را تحت عنوان سوء تدبیری در دستگاههای مرتبط با قوه مجریه نمی بینم. 

شهبازی گفت: دستگاههای فعال در حوزه قوه مجریه در شهرستان آبادان به رغم کمبودهای مالی و امکانات بسیار خوب عمل می کنند و سوء تدبیری وجود ندارد. 

وی با تاکید بر برخورد قانونی با مسئول یا مسئولان دستگاههای اجرایی که گزارش های موثقی از سوء مدیریت و سوء تدبیر آنان دریافت شود، افزود: از مسئولان دستگاههای اجرایی شهرستان می خواهم تا همچنان با ایمان، استحکام و توانایی بیشتر به انجام کارهای ارزشمند و خلاقانه خود بپردازند. 

شهبازی اظهار کرد: آنان دسته از افرادی که خود را متصل به این و آن و جاهای دیگر می دانند و کار نمی کنند باید بدانند که با آنها تعارف نداریم و با آنان بابت کم کاریهای و کوتاهی هایشان مواجه  قانونی و عملی خواهیم داشت. 

به گفته وی، فرمانداری آبادان و مسئولان منطقه آزاد اروند بر برداشتن مدیران کم کار آن هم بدون تامل و درنگ تاکید دارند. 

فرماندار آبادان همچنین با اشاره به راه اندازی گیت های منطقه آزاد اروند در دروازه های ورودی و خروجی شهر و وظایف سازمان منطقه آزاد اروند در جهت کمک به توسعه و عمران بخشهای مختلف شهری اعم از فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و غیره افزود: یکپارچه سازی اقدامات در قالب تشکیل شوراهای مختلف منطقه آزاد اروند و با هدف رفع قوانین دست و پاگیر سرزمین اصلی از جمله کارهایی است که باید به طور جدی از سوی مسئولان منطقه آزاد اروند و دستگاههای اجرایی ذیربط در شهرهای آبادان و خرمشهر به شکل جدی دنبال و اجرا شود. 

وی بار دیگر بر عدم دخالت سیاسیون در امور آموزش و پرورش و برخورد جدی و قانونی با مسئولان دستگاههای اجرایی که سوء تدبیر و مدیریتشان احراز شود، تاکید کرد.
Histats.com START (standard) Histats.com END