آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۹۳۶۷
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۰
رئیس شواری شهر اهواز گفت: موقع انتقاد از شورا و شهرداری اهواز باید انصاف را رعایت کرد و افراد نمی توانند از این مسیر به عنوان اهرم برای خود استفاده کنند.
به گزارش فیدوس: رئیس شواری شهر اهواز گفت: موقع انتقاد از شورا و شهرداری اهواز باید انصاف را رعایت کرد و افراد نمی توانند از این مسیر به عنوان اهرم برای خود استفاده کنند.
 محمد تقی فلسفی پیش از ظهر امروز در نشست شورای شهر اهواز در خصوص بارندگی های اخیر در شهر اظهار کرد: بارش های اخیر امیدواری هایی را در دل ها زنده کرده و خوشبختانه توانست تا حدودی تأثیرات مثبتی بگذارد ولی شدت بارندگی ها مشکلاتی را برای شهروندان ایجاد کرد و تمهیداتی هم پیش بینی شده بود که در عین حال وظایف ما را سنگین تر می کند و امیدوارم شهرداری اقدامات لازم را انجام دهد.

وی افزود: زیرگذر شریعتی نزدیک رودخانه کارون است و حجم آب انتقالی تا شبکه اصلی تقریبا فاصله ای ندارد و موقع شدت بارندگی شبکه کشش این انتقال آب را ندارد و مشکل ایجاد شده در روزهای گذشته نیز به دلیل همین عدم کشش بود که باید برای این موضوع چاره اندیشی و پس از بررسی پیشنهادات ارائه شده در صورت امکان هرچه سریعتر آنها را اجرایی کنند.

فلسفی بیان کرد: سرایت این مشکل به شورای شهر فعلی یا ارتباط دادن آن به عملکرد شهرداری اصلا درست نیست چون از گذشته بوده و موقع انتقاد باید انصاف را رعایت کرد و نمی توانند از این مسیر به عنوان اهرم برای خود استفاده کنند.

رئیس شورای شهر اهواز عنوان کرد: مشارکت و سرمایه گذاری به عنوان حلقه مفقوده در امورات شهرداری مشهود بود و دعوت یکی از سرمایه گذاران مطرح کشور به این جلسه از شورای شهر اتفاق خوبی است.
Histats.com START (standard) Histats.com END