آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۹۳۴۰
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۱
امین حیایی، بازیگر سینما از شرایط کاری‌اش حرف زد و گفت: تمام تلاشم این است که در هر ژانری بازی کنم؛ حتی با دستمزد کمتر قبول کردم یکسری از کارها را بازی کنم؛ چون احساس کردم ارزش هنری‌اش خیلی بالاست و این برای من ارزشمند است.

به گزارش فیدوس: امین حیایی، بازیگر سینما از شرایط کاری‌اش حرف زد و گفت: تمام تلاشم این است که در هر ژانری بازی کنم؛ حتی با دستمزد کمتر قبول کردم یکسری از کارها را بازی کنم؛ چون احساس کردم ارزش هنری‌اش خیلی بالاست و این برای من ارزشمند است.
این بازیگر در گفت‌وگو با آی‌فیلم درباره‌ ایفای چند نقش‌ تکراری با تفاوت‌های خیلی کم گفت: واقعیتش این است که در سینمای ما وقتی یک نفر در یک نقش به‌ اصطلاح جا می‌افتد، همه توقع دارند باقی نقش‌هایش هم مثل همان باشد. من همیشه از این موضوع فرار کردم و به سمت فیلم‌ها و سریال‌های مختلف از جمله اکشن و کمدی و درام و... رفتم که تماشاگر فقط مرا به‌‌خاطر یک نقش نخواهد، بلکه مرا در ژانرهای مختلف ببیند. به‌خصوص امسال نقش‌های مختلفی بازی کردم. وی در ادامه اظهار کرد: این را هم بگویم که من به‌‌شدت به مردم عزیز احترام می‌گذارم و این را مطمئن باشند که فیلم کمدی هم حتما بازی خواهم کرد. همیشه دوست دارم که مردم مرا انتخاب کنند و دوستم داشته باشند.

حیایی درباره نقش‌های متفاوت جدیدی که ایفا کرده است، گفت: فیلم سینمایی «درخونگاه» که به جشنواره نرسید، به سلیقه کاری خودم خیلی نزدیک‌تر است و دوست داشتم که این سه فیلم سینمایی اخیری که بازی کردم یعنی «درخونگاه»، «دارکوب» و «شعله‌ور» متفاوت باشد و کاری باشد که خودم هم دوست داشته باشم. بازیگر فیلم‌ سینمایی «دارکوب» درباره پیوستن به این فیلم سینمایی گفت: بهروز شعیبی فیلم‌نامه «دارکوب» را فرستادند و بیشتر موقعیت‌های داستان و فیلم و شناختی که به کارگردان داشتم، مرا جذب کرد. نقش من شاید نقشی باشد که بازی کرده باشند؛ ولی خودم تا به حال نقش یک مدیر را بازی نکرده بودم و احساس می‌کردم نقش متفاوتی باشد و آن را بازی کردم.
برچسب ها: امین حیایی ، سینما ، فیدوس
Histats.com START (standard) Histats.com END