آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۹۳۲۵
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۷
سید علی موسوی گفت: در صدد هستیم تا تمام خدمات ارائه‌شده سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد اروند را در سال پیش رو، به‌ صورت الکترونیکی ارائه دهیم.

به گزارش فیدوس: سید علی موسوی گفت: در صدد هستیم تا تمام خدمات ارائه‌شده سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد اروند را در سال پیش رو، به‌ صورت الکترونیکی ارائه دهیم.

سید علی موسوی معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب‌وکارهای سازمان منطقه آزاد اروند ، اظهار کرد: در سال جاری به دنبال این هستیم که تمام خدمات و تعهداتی که ارائه می‌دهیم به‌ صورت الکترونیکی باشد تا سرمایه‌گذاران زمان کمتری را در روند اداری طی کنند.

وی گفت: ایجاد داشبورد نظارتی- مدیریتی یکی دیگر از برنامه‌های ما در سال 97 است تا بر اساس آن به‌صورت ماهانه تمام طرح‌های سرمایه‌گذاری را پایش کنیم.

موسوی افزود: به‌ روزرسانی دستگاه‌های متولی سرمایه‌گذاری از طریق پکیج‌های جدید نیز از برنامه‌های این معاونت در سال جاری است که در آینده نزدیک اجرایی می شود.

وی در بخش دیگری از این گفت و گو با اشاره به شعار سال، اعلام کرد: با توجه به نام‌گذاری شعار سال با عنوان "حمایت از کالای ایرانی" توسط مقام معظم رهبری، از همان ساعات ابتدایی سال مرز شلمچه که یکی از بزرگ‌ترین پایانه‌های تجاری کشور است فعال و در حال ارائه خدمات به تجار و بازرگانان شد.

معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب‌وکارهای سازمان منطقه آزاد اروند گفت: این موضوع منجر به رشد چشمگیر صادرات کالای ایرانی در 15 روز ابتدای سال جاری نسبت به 15 روز ابتدای سال گذشته شد.
Histats.com START (standard) Histats.com END