آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۹۲۷۰
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷
تاخیر در تعریف فرآیندها و ضوابط اجرای طرح منجر شد؛
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی شورای شهر تهران از لزوم ارائه گزارشی در مورد طرح ترافیک ۹۷ خبر داد و از افزایش مدت اعتبار مجوزهای ورود به طرح‌ ترافیک قبلی بدون دریافت هیچ گونه هزینه‌ای انتقاد کرد.

به گزارش فیدوس: نایب رئیس کمیسیون اجتماعی شورای شهر تهران از لزوم ارائه گزارشی در مورد طرح ترافیک ۹۷ خبر داد و از افزایش مدت اعتبار مجوزهای ورود به طرح‌ ترافیک قبلی بدون دریافت هیچ گونه هزینه‌ای انتقاد کرد.
 الهام فخاری در جلسه روز گذشته شورای شهر با بیان اینکه با مصوبه شورا و طی مراحل قانونی لازم، طرح ترافیک ۹۷ باید از ابتدای امسال اجرا می‌شد، گفت: همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد آمادگی‌های لازم برای اجرای دقیق این طرح مهیا نشده است و با توجه به کاستی‌های موجود و در راستای صیانت از حقوق شهروندان لازم است که پایش گام‌‌به‌گام و نظارت دقیق بر اجرای این طرح داشته باشیم.

وی با بیان اینکه در ابتدا اجرای طرح ترافیک ۱۵ روز به تعویق افتاد اما حالا با مصاحبه جدید معاون حمل و نقل در خوش‌بینانه‌ترین حالت این طرح با ۲۵ روز تاخیر و از دهم اردیبهشت ماه اجرایی می‌شود، گفت: این تاخیر زمانی و افزایش مدت اعتبار مجوزهای سال ۹۶ بدون دریافت هیچ‌گونه هزینه خواهد بود و ضرروزیان قابل توجهی را به مدیریت شهری تحمیل می‌کند. فخاری با بیان اینکه با توجه به گزارش‌های دریافتی انجمن‌ها و اقشار مختلف از عدم هماهنگی معاونت حمل و نقل، آنها ناراضی هستند، گفت: ضروری است گزارشی از هماهنگی دستگاه‌های گوناگون درباره اجرای طرح ترافیک جدید ارائه شود. نایب رئیس کمیسیون اجتماعی شورای شهر تهران با بیان اینکه برای تعریف فرآیندها و ضوابط اجرای طرح باید هر چه زودتر گزارشی ارائه شود، گفت:‌ ایجاد و تکمیل زیرساخت‌های فنی، دیر هنگام و در محدوده زمانی ناکافی انجام شده است، بنابراین لازم است گزارشی درمورد این اقدامات ارائه شود.
Histats.com START (standard) Histats.com END