آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۹۱۹۸
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۷
نماینده آبادان در مجلس گفت: مسئولان، فرامین رهبر انقلاب مبنی بر حفظ حریم خصوصی را در نظر گیرند و ‌اعتماد مردم به پیام‌رسان‌های داخلی جلب شود.
به گزارش فیدوس: نماینده آبادان در مجلس گفت: مسئولان، فرامین رهبر انقلاب مبنی بر حفظ حریم خصوصی را در نظر گیرند و ‌اعتماد مردم به پیام‌رسان‌های داخلی جلب شود.
عامر کعبی در آبادان در خصوص استفاده از پیام‌رسان‌های داخلی و خارجی، اظهار کرد: مسئولان فرمان رهبر انقلاب مبنی بر ضرورت حفظ حریم خصوصی مردم را در نظر بگیرند. مردم باید به پیام‌رسان‌های داخلی اعتماد داشته باشند تا بتوانند آن‌ها را انتخاب کنند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری جلسات مشترک کمیسیون‌های اقتصادی و امنیت ملی در خصوص بررسی تهدیدها و فرصت‌های تلگرام، افزود: در کمیسیون اقتصادی بر حفظ و بهبود فضای کسب‌وکار به‌وجود آمده در فضای مجازی تأکید کردیم.

وی عنوان کرد: فضای اقتصادی دنیا از کسب‌وکارهای سنتی به مدرن روی آورده و امروز از بسترهای نوین اقتصادی در فضای مجازی صحبت به میان می‌آید که باید ضمن حرکت در آن مسیر، خود را به استانداردهای روز دنیا در زمینه کسب‌وکارهای مدرن و استارت‌آپ‌ها برسانیم.

نماینده مردم آبادان گفت: در زمینه پیام‌رسان‌های داخلی، تقویت و رسیدن به استانداردهای جهانی  ضروری است و در خصوص تصمیم‌گیری برای پیام‌رسان‌های خارجی نظیر تلگرام نیز تهدیدات آنها در کنار فرصت‌های آن در نظر گرفته شود.
Histats.com START (standard) Histats.com END