آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۹۱۰۸
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۵
فرماندار اندیکا گفت: در منطقه شیمبار و تاراز مسافران و گردشگران در مه و بارندگی گرفتار شده بودند که با همکاری هلال احمر این افراد نجات یافتند.
 به گزارش فیدوس: فرماندار اندیکا گفت: در منطقه شیمبار و تاراز مسافران و گردشگران در مه و بارندگی گرفتار شده بودند که با همکاری هلال احمر این افراد نجات یافتند.
منوچهر ورناصری اظهار کرد: روز گذشته بارندگی هایی در پایین دست شهرستان حدود یک ساعت و نیم داشتیم؛ همچنین در بالادست سمت شیمبار بارندگی بوده است.

وی افزود: در منطقه شیمبار و تاراز تعدادی از مسافران و گردشگران در مه و بارندگی گرفتار شده بودند که با همکاری جمعیت هلال احمر شهرستان اندیکا اسکان این افراد انجام شد.

فرماندار اندیکا تصریح کرد: قبل از بارندگی، اخطاریه هایی از سوی مدیریت بحران و سازمان هواشناسی اعلام شده بود که بر همین اساس کارکنان امور عشایر را به مناطق عشایری و کوهستانی اعزام و تمامی افراد را از مسیرهای خطرناک یا لبه پرتگاه ها جابجا کردیم.

ورناصری یادآور شد: در بخش چلو برخی از خانواده های عشایری در نقاط واقعا خطرناکی اسکان داشتند که امور عشایر با همکاری نیروی انتظامی نسبت به جابجایی آنها اقدام کردند.

وی در پایان با اشاره به اینکه در حال حاضر مدیرکل امور عشایر برای بازدید در منطقه حضور دارد، گفت: شهرستان اندیکا بالغ بر ۶۰۰ روستا دارد که کار ارزیابی از میزان خسارت های احتمالی در این شهرستان کمی به زمان بیشتری نیاز است.
برچسب ها: اندیکا ، گردشگران ، فیدوس
Histats.com START (standard) Histats.com END