آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۹۱۰۳
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۵
مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز از سقوط ۷۵ پایه برق در این شهر خبر داد و گفت: بیشتر خسارت های وارده در حوزه روستایی است.
به گزارش فیدوس: مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز از سقوط ۷۵ پایه برق در این شهر خبر داد و گفت: بیشتر خسارت های وارده در حوزه روستایی است.
علیرضا شکرخدایی  اظهار کرد: شب گذشته بر اثر شدت طوفان ۷۵ پایه برق به ترتیب ۲۸ پایه در غیزانیه، ۱۵ پایه در دامغه کوچک (کمربندی صنایع فولاد) روستای ملچ، سه پایه در آب تیمور، ۱۵ پایه هم در عطیش به سمت شهرستان کارون و همچنین ۱۴ پایه در شموس و دب حردان (جاده خرمشهر) سقوط کردند.

وی افزود: شب گذشته همچنین ۲۳ نقطه در اهواز داشتیم که بر اثر برخورد شاخ و برگ درختان با شبکه شاهد قطعی برق بودند ولی کارشناسان بلافاصله به محل اعزام و در کمترین زمان ممکن مشکل رفع شد.

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز تصریح کرد: در روستاها با وجود اینکه پایه های برق در زمین زراعی سقوط کرده بود، از همان ساعات اولیه نیروهای عملیاتی به محل اعزام شدند ولی به دلیل تاریکی هوا و گِل شدن زمین این نیروها با تمام تجهیزات از صبح امروز کار خود را شروع کردند.
Histats.com START (standard) Histats.com END