آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۹۰۸۶
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۷
سرپرست فرمانداری اهواز خواستار شد؛
سرپرست فرمانداری اهواز گفت: برای تامین نیرویی که از استان می‌رود، شرایط ویژه ای در بحث سهمیه‌های اشتغال برای استان که شرایط اقلیمی نامناسبی دارد، در نظر گرفته شود و همچنین برای حفظ نیرو مکانیزم‌های تشویقی لحاظ شود.

به گزارش فیدوس: سرپرست فرمانداری اهواز گفت: برای تامین نیرویی که از استان می‌رود، شرایط ویژه ای در بحث سهمیه‌های اشتغال برای استان که شرایط اقلیمی نامناسبی دارد، در نظر گرفته شود و همچنین برای حفظ نیرو مکانیزم‌های تشویقی لحاظ شود. 

 نبی‌الله خون‌میرزایی‎میرزایی در جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت خوزستان که امروز، 23 فروردین ماه در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: سایه انداختن صنایع دولتی بر بخش خصوصی یکی از علت های کاهش رشد بخش خصوصی در استان خوزستان است.

وی افزود: طبق آماری که در دسترس است، میل به مهاجرت به خصوص در طبقه متوسط رو به بالا در استان خوزستان رو به افزایش است.

سرپرست فرمانداری اهواز ادامه داد: از سوی دیگر مهاجرپذیری در استان روندی دارد که نیروهای کارآمد استان میل به مهاجرت و نیروهای کمتر کارآمد سایر استان‌ها میل به ورود دارند که موجب حاشیه‌نشینی می‌شود و پیامد‌هایی دارد.

خون‌میرزایی گفت: برای تامین نیرویی که از استان می‌رود، شرایط ویژه ای در بحث سهمیه‌های اشتغال برای استان که شرایط اقلیمی نامناسبی دارد، در نظر گرفته شود و همچنین برای حفظ نیرو، مکانیزم‌های تشویقی لحاظ شود.
Histats.com START (standard) Histats.com END