آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۹۰۷۹
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۰
اداره کل مدیریت بحران خوزستان در خصوص آبگرفتگی معابر و طغیان رودخانه ها و همچنین برخاستن گرد و غبار در بخشهای مرکزی و جنوبی استان اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش فیدوس: اداره کل مدیریت بحران خوزستان در خصوص آبگرفتگی معابر و طغیان رودخانه ها و همچنین برخاستن گرد و غبار در بخشهای مرکزی و جنوبی استان اطلاعیه ای صادر کرد.

در این اطلاعیه خطاب به فرمانداران خوزستان آمده است: "پیرو اطلاعیه 20 فروردین و با توجه به اخطاریه شماره یک اداره کل هواشناسی خوزستان در خصوص تشکیل سامانه باران زای فعال، ابتدا افزایش ابر و سپس متناوبا بارندگی از بعد از ظهر سه شنبه تا اواسط روز شنبه (25 فروردین) پیش بینی می شود.

حجم و شدت بیشتر بارشها در روزهای پنجشنبه و صبح جمعه 23 و 24 فروردین به ویژه در مناطق شمالی و شرقی است و انتظار آبگرفتگی معابر و طغیان رودخانه ها با توجه به شدت بارشها وجود دارد و علاوه بر ریزشهای جوی قابل ملاحظه انتظار بارش تگرگ و رعد و برق همچنین انتظار برخاستن گرد و غبار در بخشهای مرکزی و جنوبی استان در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه و مواج بودن خلیج فارس در ایام مذکور پیش بینی می شود.

خواهشمند است نسبت به آماده باش نمودن نیروها و برقراری کشیک شبانه روزی و سایر تدابیر و تمهیدات لازم در این خصوص اقدام و گزارش اقدامات به عمل آمده به این اداره کل ارسال نمایید."
Histats.com START (standard) Histats.com END