آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۷۰۳۸
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۳
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در تفاهم نامه ای که با استانداری خوزستان منعقد شده، مسیر سه سال آینده حوزه فرهنگ و هنر این استان ترسیم می شود.
به گزارش فیدوس: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر امروز پنجشنبه در فرورگاه اهواز در جمع خبرنگاران عنوان کرد: به دنبال این هستیم تا مسیر سه ساله فرهنگ و هنر خوزستان را طی تفاهم نامه ای ترسیم کنیم و این سفر فرصتی است تا با اصحاب فرهنگ و هنر در شهرهای مختلف این استان گفتگویی پیرامون رویداد هایی که می تواند برای حوزه فرهنگ و هنر استان رقم بخورد، داشته باشیم.

وی با بیان اینکه خوزستان برای همه ایرانی ها سرشار از خاطره، تاریخ و هویت است، افزود: این استان به اعتبار اینکه سرزمین فرهنگ ، هنر و ادب ایران است، منبع سرشاری نیز به منظور تزریق فرهنگ و هنر به همه کشور محسوب می شود.

وی تصریح کرد: در بحث های مرتبط با توسعه فضاهای زیرساختی هنر، فرهنگ و ادب استان، گفتگوهای خوبی صورت گرفته که این مسائل در تفاهم نامه ای با استانداری خوزستان تنظیم و امضا شده که بر همین اساس، مسیر سه سال آینده بخش فرهنگ و هنر خوزستان ترسیم خواهد شد.

به گزارش مهر، حضور در گلزار شهدا، دیدار با نماینده ولی فقیه، شرکت در نشست شورای فرهنگ عمومی استان، نشست با اهالی فرهنگ، هنر و اصحاب رسانه و همچنین سفر به شهرستان های شوشتر، آبادان و خرمشهر از جمله برنامه های وزیر در این سه روز  خواهد بود.
Histats.com START (standard) Histats.com END