آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۶۹۶۱
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۱
نماینده مردم آبادان در مجلس گفت: ارائه طرح اعاده اموال نامشروع در پاسخ به مطالبات و خواست مردمی است که از تبعیض و پرونده‌های فساد اقتصادی گله‌دارند.


به گزارش فیدوس: عامر کعبی صبح امروز اظهار کرد: مردم ما باید به مسئولان اطمینان داشته باشند، ما به‌عنوان وکیل و مدافع حقوق مردم وظیفه‌داریم با تصویب قوانین و نظارت بر حُسن اجرای آن مطالبات مردم را پیگیری کنیم و تابع شفافیت قانون باشیم.

وی افزود: طرح دوفوریتی «اعاده اموال نامشروع» به شفافیت اقتصادی و برخورد با فساد کمک می‌کند، البته پیش‌ازاین قوانینی در این خصوص وجود داشت و در طرح جدید برخی موارد کارشناسی مجدد می‌شوند.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: طبق منویات مقام معظم رهبری بزرگ‌ترین سرمایه نظام اعتماد مردمی است و در این راستا باید به سمت برقراری شفافیت اقتصادی و عدالت اجتماعی حرکت کنیم.

 وی افزود: باید به مطالبات اجتماعی مردم پاسخ دهیم، حافظ حقوق عموم مردم باشیم و اعتماد مردم به مسئولان را سرمایه اجتماعی خود بدانیم. ارائه این طرح در پاسخ به مطالبات و خواست مردمی است که از تبعیض و پرونده‌های فساد اقتصادی گله‌دارند.

کعبی بیان کرد: این طرح برای بررسی و ارائه نظرات کارشناسی در اختیار نمایندگان قرارگرفته است تا پس‌ازآن برای تصویب تقدیم هیئت‌رئیسه شود. موافق تصویب این طرح هستم و در کل نمایندگان مجلس اتفاق‌نظر خوبی برای تصویب این قانون دارند.

وی گفت: امیدوارم با تصویب و اجرای صحیح آن بتوان گامی در جهت شفافیت اقتصادی و برقراری عدالت اجتماعی برداریم.
Histats.com START (standard) Histats.com END