آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۶۹۰۴
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۸
سخنگوی دولت تاکید کرد: حقوق اسفند ماه کارمندان دولت از ۱۵ اسفند به مرور پرداخت می‌شود.
به گزارش فیدوس: محمد باقر نوبخت، سخنگوی دولت و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: حقوق مربوط به اسفند کارمندان دولت از فردا سه‌شنبه، ۱۵ اسفند ۹۶ توسط دستگاه‌های دولتی مشمول قانون مدیرت خدمات کشوری به تدریج پرداخت می‌شود.

توضیح سخنگوی دولت درباره سفر اروپایی‌ها به ایران

به گزارش نامه نیوز همچنین باشگاه خبرنگاران نوشت: محمد باقر نوبخت سخنگوى دولت  با اشاره به سفر لودریان وزیر امورخارجه فرانسه به تهران اظهار کرد: اكنون در خصوص برجام موضع متفاوتى ميان آمريكا و اروپا وجود دارد.

سخنگوى دولت با بیان اینکه انتظارمان از طرفهاى اروپايى اين است كه كمبود آمريكا در خصوص ايفاى تعهداتش در برجام را به نحو شايسته اى جبران كنند، افزود: اگر اهداف ايران در اين توافق محقق نشود قطعا درباره ادامه حضور در برجام تجديد نظر می‌كنيم.

وی اضافه كرد: خوشبختانه كشورهاى اروپايى با رفت آمدها و مذاكراتى كه دارند اطمينان می‌دهند كه در كنار ايران خواهند بود، البته تا به اينجا هم تفاوت و تقابل آنها با آمريكا در خصوص برجام كاملا مشخص است.

نوبخت با اشاره به اینکه اميدوارم اروپايى‌ها گامهاى بيشترى در اين زمينه بردارند، خاطرنشان کرد: سفر وزير امور خارجه فرانسه به ايران هم به عنوان يكى از طرفهاى برجام در همين راستا قابل درك و توجيه است.
Histats.com START (standard) Histats.com END