آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۶۵۱۷
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۶
استاندار خوزستان در مراسم افتتاحیه شهرک خودرویی آبادان:
غلامرضا شریعتی امروز دوشنبه (۷ اسفندماه) در حاشیه آیین افتتاح شهرک خودرویی آبادان، اظهار کرد: هدف اصلی ما ایجاد احساس امنیت در سرمایه‌گذاران است. شهرک خودرویی آبادان در مساحت ۴۵ هزار مترمربع و اعتبار ۷۰۰ میلیارد ریال توسط گروه ساختمانی عبدالباقی به بهره‌برداری رسید.
به گزارش فیدوس: شهرک خودرویی آبادان در مساحت ۴۵ هزار مترمربع و اعتبار ۷۰۰ میلیارد ریال توسط گروه ساختمانی عبدالباقی به بهره‌برداری رسید. 
 غلامرضا شریعتی امروز دوشنبه (۷ اسفندماه) در حاشیه آیین افتتاح شهرک خودرویی آبادان، اظهار کرد: هدف اصلی ما ایجاد احساس امنیت در سرمایه‌گذاران است. 
  
وی افزود: منطقه آزاد اروند یکی از فعال‌ترین مناطق در حوزه عمران و اشتغال است و فعالیت‌ها در این منطقه نشان می‌دهد مسیر درستی پیش‌ گرفته شده است. 
  
شریعتی تصریح کرد: تا جای ممکن باید سعی کنیم بروکراسی‌های اداری را به حداقل برسانیم تا سرمایه‌گذار از کار خود دلسرد نشود. 
  
وی، به ایجاد امنیت برای حضور سرمایه‌گذاران در منطقه اشاره و خاطرنشان کرد: هدف اصلی ما ایجاد احساس امنیت در سرمایه‌گذاران است و کلیه ارگان‌ها، سازمان‌ها و دستگاه‌های استان همه برای توسعه و گسترش سرمایه‌گذاری، توزیع عادلانه ثروت و اشتغال‌زایی تلاش می‌کنند. 
  
استاندار خوزستان از کاهش میزان بیکاری در استان نسبت به سال گذشته خبر داد و بیان کرد : نسبت اشتغال ما در سال 96 نسبت به 95 روند مناسب‌تری را به خود گرفته و میزان بیکاری در جوانان نسبت به 95 کاهش پیداکرده، هرچند همچنان عدد بالایی است. 
  
شریعتی تصریح کرد: ما در رتبه اشتغال از رتبه 22 به 19رسیدیم و شاهد سه پله ارتقا بودیم. پتانسیل‌های خدادادی خوزستان زیاد است و باید تلاش کنیم موانع را کم کنیم.

Histats.com START (standard) Histats.com END