آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۵۳۵۰
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۱
قناعت به سبک CR7
نشریه ABC اسپانیا امروز گزارشی منتشر کرد که بر اساس آن می توان جنگ سرد در رئال مادرید را پایان یافته تلقی کرد. رونالدو در حال حاضر، 21 میلیون یورو از رئال دریافت می‌کند که با پاداش، این رقم به 25 میلیون یورو می‌رسد. حال رئالی ها قصد دارند رقم دریافتی رونالدو را به 30 میلیون یورو در سال افزایش دهند.
به گزارش فیدوس: نشریه ABC اسپانیا در نسخه امروز خود از توافق رئال برای تمدید قرارداد و افزایش حقوق رونالدو خبر داد.

رونالدو در حال حاضر، 21 میلیون یورو از رئال دریافت می‌کند که با پاداش، این رقم به 25 میلیون یورو می‌رسد. حال رئالی ها قصد دارند رقم دریافتی رونالدو را به 30 میلیون یورو در سال افزایش دهند.

 در حقیقت سپیدپوشان فصلی 9 میلیون یورو به رقم پرداختی خود به رونالدو اضافه خواهند کرد و انتظار می‌رود که این قرارداد در تابستان امضا شود. طبق ادعای ABC، رونالدو به باشگاه اعلام کرده که بدون توجه به افزایش حقوق، به حضورش در رئال ادامه خواهد داد و رئال نیز می‌داند که در حال حاضر، زمان مناسبی برای افزایش حقوق نیست و در تابستان این تمدید انجام خواهد شد.
این تمدید قرارداد نشان می‌دهد که رئال اطمینان کامل به رونالدو دارد و دو طرف دوست دارند به همکاری خود ادامه دهند. رونالدو با این افزایش حقوق، از نیمار بیشتر دریافت خواهد کرد؛ ولی همچنان کمتر از مسی حقوق می‌گیرد.

از چند ماه پیش شایعات مختلفی در مورد اصرارهای رونالدو و اولتیماتوم او به پرز برای افزایش دستمزد شنیده می شد. اینکه فوق ستاره پرتغالی تهدید کرده است که اگر دستمزد او تا پایان ژانویه افزایش پیدا نکند او به یکی از پیشنهاداتی که برایش رسیده پاسخ مثبت خواهد داد؛ اما در نهایت این رئیس رئال بود که برنده این بازی شد.

پرز که این مقطع را زمان مناسبی برای بهبود قرارداد رونالدو نمی دانست، در نهایت توانست بهترین بازیکن تیمش را قانع کند که تا پایان فصل صبر کرده و سپس 9 میلیون یورو به رقم دریافتی او اضافه کند. او حتی توانست رونالدو را به اینکه کمتر از مسی دستمزد بگیرد نیز متقاعد کند که بدون شک یک پیروزی بزرگ در دوران ریاستش بر رئال محسوب می شود.
"فیدوس" نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمیکند
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمایید
نام:
ایمیل:
* نظر:
Histats.com START (standard) Histats.com END