آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۴۸۰۱
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۵
"حاضر نیستم به خاطر پول بیشتر به چین یا قطر بروم"
لیگ بلژیک خیلی تاکتیکی و در عین حال بسیار فیزیکی است. شما باید آماده باشید که در شش روز سه مسابقه انجام دهید و در هر مسابقه هم بین ۱۲ تا ۱۳ کیلومتر بدوید. من خیلی خوشحالم که لیگ بلژیک را انتخاب کردم و در تیم شارلوا بازی می‌کنم. من فکر می‌کنم لیگ بلژیک سکوی پرتاب من به لیگ‌های بزرگ اروپایی شود.

به گزارش فیدوس: مهاجم ایرانی شارلوا درباره بازی در لیگ ایران و در ادامه بلژیک به صحبت پرداخت.

  کاوه رضایی مهاجم ایرانی در شارلوا عملکرد بسیار خوبی داشته و توانسته در این فصل لیگ بلژیک به گلزن نخست تیمش در این رقابت‌ها تبدیل شود. این مهاجم ایرانی درباره بازی‌های لیگ بلژیک و حضورش در استقلال و در ادامه شارلوا به صحبت پرداخت و گفت: لیگ بلژیک خیلی تاکتیکی و در عین حال بسیار فیزیکی است. شما باید آماده باشید که در شش روز سه مسابقه انجام دهید و در هر مسابقه هم بین ۱۲ تا ۱۳ کیلومتر بدوید. من خیلی خوشحالم که لیگ بلژیک را انتخاب کردم و در تیم شارلوا بازی می‌کنم. من فکر می‌کنم لیگ بلژیک سکوی پرتاب من به لیگ‌های بزرگ اروپایی شود. 

مهاجم ایرانی در ادامه درباره زندگی در کشور بلژیک گفت: طبیعی است برای یک ایرانی زندگی و عادت کردن به آن در کشور بلژیک سخت باشد چون ما از یک فرهنگ کاملا متفاوت به این‌جا می‌آییم ولی دنیا در حال کوچک شدن است و کشورها رفته رفته بیشتر به هم نزدیک می‌شوند. من قبلا با تیم ملی ایران به اروپا آمده‌ام و قبلا هم سفرهای شخصی به اروپا داشته‌ام. ایرانی‌ها زیاد سفر می‌کنند. می‌دانستم چه چیزهایی انتظار من را این‌جا می‌کشند. به همین خاطر کم و بیش آشنایی زندگی با اروپا را داشتم.

کاوه رضایی در اسلام‌آباد غرب در غرب ایران به دنیا آمد و بزرگ شد. او در مرز کشور عراق، بزرگ شدن را تجربه کرد. در همین رابطه مهاجم ایرانی گفت: شهری که در آن زندگی می‌کردیم شهری بود که بیشتر آن را کردها تشکیل می‌دادند. به خاطر جنگ، این شهر گذشته خیلی سختی را تجربه کرد ولی کم کم شرایط منطقه بهتر از قبل شد.

* ۱۰۰ هزار نفر برای داربی تهران

کاوه رضایی در ادامه به استقلال تهران پیوست و در این تیم درخشش خوبی داشت. او درباره داربی سرخ‌آبی‌های پایتخت گفت: بازی استقلال و پرسپولیس یک بازی بزرگ در ایران محسوب می‌شود و باید شما نه تنها از روزهای قبل بلکه از خیلی زمان قبل از مسابقه آماده شوید چون هواداران برای دیدن این بازی لحظه‌شماری می‌کنند. هواداران دو تیم بسیار پرشور هستند و همیشه این مسابقه در یک جو خیلی خوب برگزار می‌شود. این صحبت‌ها را بدون اغراق می‌گویم. واقعا مقایسه داربی تهران با دیگر بازی‌های مهم دنیا، خیلی سخت است. این بازی بزرگ‌ترین داربی آسیا است. ۱۰۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه هستند و در  چنین شرایطی شما باید فقط با فشار موجود کنار بیایید. صادقانه باید بگویم که حضور در این داربی برای من اصلا مشکل نبود. من این استرس و فشار را دوست داشتم و باعث شد بهتر تمرین کنم و فوتبالیست بهتری شوم.

کاوه رضایی همچنین درباره حضور در لیگ‌های آسیایی گفت: من هیچ‌وقت حاضر نیستم برای دریافت پول بیشتر به لیگ‌هایی مثل چین و قطر بروم.
Histats.com START (standard) Histats.com END