آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۴۵۹۱
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۴
عضو جمنا: هنوز درباره مصادیق سرلیستی بحثی نشده است
دوباره نامش بر سر زبان اصولگرایان افتاده است اینبار نه برای ریاست جمهوری بلکه هدف، انتخابات 98 و سر لیستی اصولگرایان برای مجلس یازدهم است. ابراهیم رئیسی که یک بار با حمایت جناح راست پا در میدان رقابت های انتخاباتی گذاشت چندان با اقبال مواجه نشد و کرسی ریاست جمهوری از زیر پایش به سمت رقیب لغزید

به گزارش فیدوس: وزیر دولت احمدی نژاد و عضو جمنا می گوید بحث بر سر سرلیستی اصولگرایان در انتخابات 98 تا زمانیکه استراتژی مشخص نشده زود است و به مصلحت نیست.
دوباره نامش بر سر زبان اصولگرایان افتاده است اینبار نه برای ریاست جمهوری بلکه هدف، انتخابات 98 و سر لیستی اصولگرایان برای مجلس یازدهم است. ابراهیم رئیسی که یک بار با حمایت جناح راست پا در میدان رقابت های انتخاباتی گذاشت چندان با اقبال مواجه نشد و کرسی ریاست جمهوری از زیر پایش به سمت رقیب لغزید اما گویا اصولگرایان تمایل دارند تا این برگ خود را در انتخابات مجلس هم به آزمون بگذارند اما اینکه چقدر این گمانه صحت داشته باشد هنوز جای بحث دارد. 

محمدمهدی زاهدی از اصولگرایان مجلس دهم و عضو جمنا در پاسخ به این سوال که جمنا قرار است رئیسی را به عنوان سرلیست انتخابات 98 معرفی کند یا نه به خبرنگار نامه نیوز گفت: من فکر نمی کنم این موضوع در جبهه اصولگرایان بررسی شده باشد بلکه نیروهایی که دل در گرو نظام و انقلاب دارند مشغول کار هستند و هنوز بر مصادیق وار نشدند چراکه باید اول به راهکارهایی دست پیدا کنند که آن راهکارها بتواند استراتژی را برای ورود به انتخابات آینده مشخص کند. 

او ادامه داد: مادامی که استراتژی ها مشخص شد از دل این استراتژی ها برنامه ها مشخص شود و بر اساس آن برنامه ها افرادی که توانایی انجام آن را دارند مشخص شود. 

زاهدی گفت: بنابراین مشخص کردن سرلیست یک فرایند طولانی است و به هیچ عنوان الان درمورد مصداق خاصی نه بحث شده است و نه مصلحت است که بحث شود. 

او درباره اینکه این روزها صحبت بر سر این موضوع پررنگ شده است گفت: اگر از من می پرسید من می گویم هنوز چنین بحثی وجود ندارد.
منبع: نامه نیوز
"فیدوس" نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمیکند
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمایید
نام:
ایمیل:
* نظر:
Histats.com START (standard) Histats.com END