آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۴۱۰۳
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۲
عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: نباید تمام تقصیرها را گردن مهدی طارمی بیندازیم چرا که برخی کم کاری های مدیریتی مشکل‌ساز شده است.

به گزارش فیدوس: عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: نباید تمام تقصیرها را گردن مهدی طارمی بیندازیم چرا که برخی کم کاری های مدیریتی مشکل‌ساز شده است.
ابوالفضل روغنی درباره تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ گفت: قرارداد سرمربی تیم، آماده امضا کردن بود و این اتفاق هم عصر چهارشنبه رخ داد. برخی افراد می خواستند طوری عنوان کنند که باشگاه نمی تواند با او تمدید کند. اما تصمیم گرفتیم بدون توجه به چنین حاشیه های کاذبی کار را پیش ببریم که خوشبختانه این اتفاق هم رخ داد.

وی که به عنوان عضو اقتصادی، وارد  هیات مدیره باشگاه پرسپولیس شد درباره مشکلات مالی و حقوقی این باشگاه اظهار داشت: اگر کمترین مصاحبه ها را انجام می دهم برای این است که نمی خواهیم ایجاد حاشیه کنیم. وظیفه مان است تا مشکلات ریز و درشت اقتصادی را حل و فصل کنیم. اما مشکلاتی از گذشته باقی مانده است که انرژی زیادی می گیرد. کوچکترین مثالش هم مربوط به امور مالیاتی است. متاسفانه مسئولان قبلی باشگاه در زمین تسلیم اظهار نامه مالیاتی، ندانم کاری داشتند و کم کاری وجود داشته است. این برگه ها را به امور مالیاتی بطور شفاف و کامل ارائه نمی کردند تا وزارت اقتصاد و دارایی بر اساس قوانین جاری، پرونده باشگاه پرسپولیس را «علی الراس» اعلام کند. وقتی پرونده ای به این حالت در می آید طبیعی است که با بدهی های ریز و درشت هم روبرو شویم. واقعا دلیل اینکه مالیات بدهیم را متوجه نمی شویم. چون درآمدزا نیستیم.

روغنی درباره زمان پرداخت مطالبات علی دایی توسط باشگاه پرسپولیس افزود: آقای دایی مباحثی را در برنامه نود مطرح کردند که به هر حال حق هایی هم داشتند. آقای گرشاسبی به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس موظف به مذاکره با او شده است. پیشرفت خوبی هم در این زمینه رخ داده است. باشگاه پرسپولیس نشان داده است مشکلات مالی بازیکنان را یکی پس از دیگری حل کرده است. اما واقعا برخی ها را به خاطر اتفاقاتی که در گذشته افتاده بود می خواستیم تا از دنده لج بیاندازیم! مشکل آقای دایی هم بدون شک حل می شود. او یک پرسپولیسی تمام عیار است و منافع ملی را کاملا درک می کند.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره خروج مهدی طارمی از لیست باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: او سرمایه فوتبال ایران است. نباید مانع پیشرفتش شویم. ضمن اینکه در بحث محرومیت این بازیکن از سوی فیفا باید بپذیریم که باشگاه هم بی تقصیر نبوده است. جوان است و باید مشاوره های درست به او می شد. حالا رفته است و نمی توان کسی را به زور نگه داشت. امیدوارم از رفتن خود ضرر نکند. پرسپولیس به خیلی از افراد، شخصیت حقوقی می دهد. برای طارمی آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم آسیبی بابت جدایی از پرسپولیس نبیند.
"فیدوس" نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمیکند
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمایید
نام:
ایمیل:
* نظر:
Histats.com START (standard) Histats.com END