آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۳۶۹۸
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۰
تحولی که بازار اروند نیازمند آن بود
سیتی برندینگ بزرگ اروند فرصتی ست که می تواند چهره ای نو به منطقه آزاد اروند و بازار آن ببخشد. بی شک حضور پررنگ برندهای معروف در آن فرصتی برای جذب گردشگران به منطقه آزاد اروند خواهد بود.

هیچ منطقه آزادی بدون حضور برندهای معروف دنیا ساخته نمی شود. منطقه آزاد اروند هم بدون وجود یک بازار بزرگ برند با مغازه های۱۸۰تا ۲۵۰ متری و مجموعه های ۵۰۰ و ۷۰۰ متری ساخته نمی شود.

سیتی برندینگ اروند با سرمایه گذاری بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان غیر قابل برگشت در بخش زیر ساخت آب و فاضلاب و برق توسط مهمترین چهره های بازار آبادان برای کمک به رونق منطقه و حضور برندهای مطرح جهان راه اندازی می شود.

این سیتی برندینگ مجموعه ای است که زمینه ساز حضور همه برندهای بزرگ داخلی و خارجی در مجموعه های بزرگ می باشد.

مدیران سیتی برندینگ اروند در شرکت مرصاد بازرگانان آقایان خلف نژاد و فاطمی بوده و آقای کاظمی هیچ نقشی در این شرکت ندارند.

این شرکت در فراخوان سیتی برندینگ طبق شرایط برنده شده است و بنا دارد با استفاده از بهترین مجموعه سازنده از این دست در ایران کار خود را طی سه ماه به سرانجام برساند.

همکاری در مجموعه برندینگ اروند در ۹۰ درصد با کسبه بومی توانمند و صاحب سرمایه ای می باشد که یا راهنمایی مدیران بازار نمایندگی های معروف را دریافت کرده و برای مردم منطقه و بهبود چهره کسب و کار در اروند راه اندازی می نمایند.

سیتی برندینگ اروند پایه گذار و رونق بخش و سرآغاز حضور رسمی چندین مجموعه بزرگ برند خارجی در بازارهای آبادان و خرمشهر است.

تا بزرگان بازار قدم اول را برای توسعه برندارند شرایط آبادان و خرمشهر تغییر نمی کند.

Histats.com START (standard) Histats.com END