آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۳۳۴۷
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۴
حسن قشقاوی در جریان بازدید از زیرساخت‌های سایت شلمچه مطرح کرد:
حسن قشقاوی صبح امروز در جریان بازدید از زیرساخت‌های سایت شلمچه در خصوص لغو ویزا در منطقه آزاد و نبود سیستم جامع برای جلوگیری از ورود اتباع خارجی به سرزمین اصلی گفت: دستگاه‌های امنیتی نباید بگذارند مسافران وارد سرزمین اصلی شوند و نبود گیت در دروازه‌های خروجی منطقه آزاد (شهرهای آبادان و خرمشهر) بهانه خوبی نیست.
 به گزارش فیدوس: معاون کنسولی وزارت امور خارجه گفت: مسافران بدون ویزایی که وارد مناطق آزاد نباید وارد سرزمین اصلی هم شوند و دستگاه‌های امنیتی باید نظارت کنند.
حسن قشقاوی صبح امروز در جریان بازدید از زیرساخت‌های سایت شلمچه در جمع خبرنگاران در خصوص لغو ویزا در منطقه آزاد و نبود سیستم جامع برای جلوگیری از ورود اتباع خارجی به سرزمین اصلی گفت: لغو ویزا مصوبه مجلس بوده و دستگاه‌های امنیتی نباید بگذارند مسافران وارد سرزمین اصلی شوند و نبود گیت در دروازه‌های خروجی منطقه آزاد (شهرهای آبادان و خرمشهر) بهانه خوبی نیست.

وی افزود: هر کشوری که به پاسپورت ایران احترام بگذارد و لغو ویزا کند، ایران هم بدون پیش شرط لغو ویزا می‌کند.

قشقاوی از رسانه‌ها خواست با توجه به لغو ویزا در منطقه آزاد اروند در این باره به مردم آموزش‌های لازم را ارائه دهند تا با استفاده از این فرصت طلایی پیش‌آمده، فرصت‌های سرمایه‌گذاری در آبادان و خرمشهر را چند برابر کنند.
منبع: مهر
Histats.com START (standard) Histats.com END